subat anneler doguma kadar gelen agrilari sancilari birbirimize anlatalimda korkmayal

aysimcim şuan giren ağrılar yalancı ağrılar.korkma.doğum ağrısı daha şiddetli ve sık aralıklarla giriyor.anladığım kadarıyla ilk hamileliğin insan 2 cisinde daha tecrübeli bende kızımda ağrı girdiği zaman doktora gidiyordum hemen,ama doğum ağrıları girince insan gerçekten anlıyor.ve şuan bende 36 haftalık oldum ama artık her ağrıda gitmiyorum.asıl sancıyı bekliyorum.allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar.........

canim oncelikle paylasimin icin tesekkurler .canim bu benim ilk deyil uc yasinda bir oglum daha var ama ben onu 42 haftada bide dogum sancilarim yoktu hastaneye gittim korkumdan niye bebek gelmiyo diye meyerse suyu bitmis bebbeyin acilen doguma aldilar 17 saat suni sanciyla dogurdum.bide ilkinde buna benzer sanci yasamadigim icin dogum oncesi sancilari bilmiyorum.bu arada allah sagflim bebeyini kucaklamayi nasip eder insallah.asagi yukari aynizamanlarda dogum yapicaz.birbirimize anlatiriz sonrasinda,insallah kolay dogumlar nasip eder insallah a.s.

canım benimde ilkinde açılma yoktu.sancım vardı.baştan 2 cm açıldı birdaha durdu.daha sonra ebe 3 cm açtırdı.ve 5 cm ulaştı ama kabus gibiydi.daha sonra kendiliğinden açıldı ama çok kötü 2 gün geçirmiştim.............
allah o yolda kimseyi eylendirmesin.hayırli doğumlar versin.........:1hug:

bende doguma iki santimle gittim bi taraftan suni sanci bi taraftan rahim acici igneler anca bes santimi buldu.sonrasinda doktor suyumu patlatti.yinede uc dort saat sonra bebeyim dogdu.nerdeyse sezeryana aliyolardi.ay cidden tuylerim urperiyor.canim allahim yardimcimiz olsuna.s.

X