Günlük Kombinler Su yeşili pantolonun üzerine ne giyilir?

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...
Yaz ayına pek uymayabilir ama, siyah ince triko, askılı, tişört tarzı şeylerle de giyebilirsin.. Altına siyah ayakkabı çanta ile..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Laciverti ama nasil bir sey mesela.gomlek ya da duz tisort mu

Nereye giyinceksen ona göre kombinliceksin canım...

En yakışan evet beyazdir askılı badilerle gündüz çok rahat kullanilir altina dolgu topuk bi ayakkabı tamamdır.

Lacivert ikinci secenek olmalı tişört olcaksa sade olmalı kocaman bi kolye ve yeşil ojeyle kombini tamamlarsin...

Ekru gömlek akşamları ya da daha şık olmanı gerektiren durumlarda on numara bi tercih...Yeşil parlak tasma şeklinde bi kolye kupeler ve yüzük muhteşem olur altina stiletto bi ayakkabı da giyebilirsin ayrıca. ...ister saçını sımsıkı topla ister doğal dalga kullan bu da ayrı bir kombin...

Bi de pantolon renginin bir iki ton koyusuyla yapılan kombinler var o da süper oluyo...

Yapman gereken aslinda renkten çok tarz kombini olmalı yoksa beyaz var beyaz var önemli olan nasıl kullandığın ve nereye kullandığın....

Üzerindeki üçüncü bi renk her zaman hatadr... Üçüncü renkten kaçın doğru kullanabilmek gerekli. ..

Daha çoğaltabilirim... :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaslar su yesili renginde ispanyol paca bir pantolona sahibim.kiz kardesim almis sagolsun cok.fakat ne ile kombin yapacagimi bulamadim.bu pantolonun ustune ne giyilir.beyaz cevabini cok aliyorum ama beyaz disinda istiyorum.hep beyaz renkle giyecek halim yok ya :) lutfen sadece bir renk yazacaksinkz.cevapsiz birakmayin.simdiden tesekkurler...

Dur hatta cogaltiyim... :)

Yavru ağzı yakışır evet bol sifon gömlek pantolon içinde kullanabilirsin incecik gömleğin renginde bi kemer ve ayakkabı ile...

Beyaz badi kırmızı yeşil çiçek desenli bi ceketle mesela. ..

Çiçekleri sade iri olan bi salaş tişört altına Converse olabilir daha spor olsun mesela büyük flaş renkli bi saatle...

Bi de floresan rekler pembeler sarilar o kadar çok alternatif bulabiliriz...

Dur hatta cogaltiyim... :)

Yavru ağzı yakışır evet bol sifon gömlek pantolon içinde kullanabilirsin incecik gömleğin renginde bi kemer ve ayakkabı ile...

Beyaz badi kırmızı yeşil çiçek desenli bi ceketle mesela. ..

Çiçekleri sade iri olan bi salaş tişört altına Converse olabilir daha spor olsun mesela büyük flaş renkli bi saatle...

Bi de floresan rekler pembeler sarilar o kadar çok alternatif bulabiliriz...

Modacisiniz sanirim :) gercekten cok aydinlandim cok tesekkurler bunlari deneyecegim... :)

Merhabalar,
Aşağıdaki örneği de düşünülebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
X