Stres ve kilo

Mavisuyum

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2020
64
15
33
Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 3 yıldır sıkıntılı günler geçiriyorum. Psikolojik olarak çok yıprandım ve baya kilo verdim Dr a kilo için gitmedim ama genel bir kan tahlili falan çok yaptırdım. Ama çevremdekiler aaa. Çok zayıfladın diyince üzülüyorum kafama takiliyor birde hastalık çok araştıran biriyim malesf. Tartıya çıktığımda kilo 7 veya 8 görünüyor giden ama pantolonlarim Cook bol sanki daha fazla gibi. Siz yaşadınız mı sıkıntıdan kilo verme. Acaba yağlardan mi verdim bilmiyorum. Cevap yazarsanız Cook sevinirim.

kız zayıf olmanın neresi kötü keşke bende dertlerim yüzünden kilo verebilsem :KK3:
Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 3 yıldır sıkıntılı günler geçiriyorum. Psikolojik olarak çok yıprandım ve baya kilo verdim Dr a kilo için gitmedim ama genel bir kan tahlili falan çok yaptırdım. Ama çevremdekiler aaa. Çok zayıfladın diyince üzülüyorum kafama takiliyor birde hastalık çok araştıran biriyim malesf. Tartıya çıktığımda kilo 7 veya 8 görünüyor giden ama pantolonlarim Cook bol sanki daha fazla gibi. Siz yaşadınız mı sıkıntıdan kilo verme. Acaba yağlardan mi verdim bilmiyorum. Cevap yazarsanız Cook sevinirim.

Zayıf insana ne giysen yakışır abes durmaz ne bilim bir sürü güzel yani var bence 😊

Hastamiyim diye korkuyorum bebeklerim var ve tek büyütüyorum öyle laflar duyuncada korkuyorum
Psikolojini bozma böyle şeyler yüzünden kimseyi de takma çok takarsan yok olmuyo dersen git sağlık ocağına kan değerlerine baktır be😘

Evet tabii ama herkes diyince insan korkuyor
O herkesler yüzünden bu kulüpte kafa dagitiyoruz takma kuzum kimseyi herkes doktor kesilmis s... et çocuklarına da yazık psikolojini mav etme

Son düzenleyen: Moderatör:
aman zayıflarsın ay cok sıskasın kilo alırsın ayyyy ayı gibi olmussun derler boşver takma sağlıklı beslen meyve sebze nı al yeter takma kafana keske zayıf olsam 😂

Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 3 yıldır sıkıntılı günler geçiriyorum. Psikolojik olarak çok yıprandım ve baya kilo verdim Dr a kilo için gitmedim ama genel bir kan tahlili falan çok yaptırdım. Ama çevremdekiler aaa. Çok zayıfladın diyince üzülüyorum kafama takiliyor birde hastalık çok araştıran biriyim malesf. Tartıya çıktığımda kilo 7 veya 8 görünüyor giden ama pantolonlarim Cook bol sanki daha fazla gibi. Siz yaşadınız mı sıkıntıdan kilo verme. Acaba yağlardan mi verdim bilmiyorum. Cevap yazarsanız Co

Merhaba duzensiz ve sagliksiz bir kilo kaybin olduğundan dolayi böyle kilo alman icin gerekli gunluk vitamin ve proteinleri alman lazım. Sana yardimci olablirim instagramdan herbalgizemmm yazarak bulursan severek yardimci olurum🙏

X