Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Soz elbisesi fikir

maviii52

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2013
206
8
Kizlar bu elbise soz icin nasil sice cok kararsiz kaldim

Eklentiler

• IMG-20160314-WA0006.jpeg
    IMG-20160314-WA0006.jpeg
    29,4 KB · Görüntüleme: 267
  • Screenshot_2016-03-14-13-49-44.png
    Screenshot_2016-03-14-13-49-44.png
    182,2 KB · Görüntüleme: 207
Normal zaman için güzel aslında ama söz için uygun bulamadım ben. Sırt dekoltesi yine kabul edilebilir ama boyu bence kısa. Fiyonk ve arka ip kısmı da fazla gibi.

Normal zaman için güzel aslında ama söz için uygun bulamadım ben. Sırt dekoltesi yine kabul edilebilir ama boyu bence kısa. Fiyonk ve arka ip kısmı da fazla gibi.
fıyonk kısmına bende katılıyorum cnm cıkartırıcam onu zaten ama boyu ıyı gıbı nısan dugun zaten uzun kabarık uzun gıyılıyor sozde kısa olması daha makbul gelıyor bana gıyıp gıtmemem konusunda tereddutdeyım ama bellıkı gıyıcem en kotu ustunde degısmeler yapıcam bakalım kısmet

Kizlar bu elbise soz icin nasil sice cok kararsiz kaldim

Yorum yapan arkadaşa katılıyorum elbise güzel ama söz için pek uygun gelmedi bana sırtının öyle bağcıklı olması ve özellikle boyu ,kahve tutarken eğiliceksiniz öne doğru zaten elbise kısa arkadan sorun olur eğildiğinizde ,oturucaksınız da yeri geldiğinde ben pek uygun bulmadım açıkçası, şimdiden hayırlısı olsun inşallah :)

fıyonk kısmına bende katılıyorum cnm cıkartırıcam onu zaten ama boyu ıyı gıbı nısan dugun zaten uzun kabarık uzun gıyılıyor sozde kısa olması daha makbul gelıyor bana gıyıp gıtmemem konusunda tereddutdeyım ama bellıkı gıyıcem en kotu ustunde degısmeler yapıcam bakalım kısmet
Üzerinde bu kadar kısa durmuyorsa sorun olmaz :) Çünkü kahve uzatırken eğileceksin. Oturup kalkacaksın. O gün rahat ve hanım hanımcık olmak gerekli diye düşünüyorum :) Şimdiden mutluluklar :KK68:

kızlar elbıse sıze cok kısa geldı ama dız alltında o elbıse :) sırtı benı de dusunduruyor acıklık acısından degılde abartılı olaraktan

X