Lazer Epilasyon Soprano lazer epilasyon tecrübesi

alex ile diodun farkı nedir arkadaşlar
benim yaşadığım yerde sadece diod var ben de gidiyorum ama ne farkları var bunların?
makine mi farklı acıısı mı farklı?

Arkadaşlar merhaba,

Aranızda soprano yaptıran varsa, seanstan sonra tüylerin ne kadar zamanda döküldüğünü ve ne derece (yani tamamen dökülüp pürüzsüz mü yoksa kısmen mi olduğunu) yazabilirse çok sevinirim.. :-)

Soprano lazer ile 4 seansda neredeyse heosi bitti bacaklarimdaki killarin bence yukarida adi gecen altnunizade deki klinik de sorun var etrafimdaki arkadaslarimdan da cok duydum est.....wrd klinignin bu isi cok kotu yaptigini.gidin paranizi geri alin istanbuldaki 50 soprano klinignden birinden cozum bulun bence.

esra özelden sormaya çalıştım ama mesaj göndermeme izin vermedi sistem, lütfen sen mesajla yazabilir misin gittiğin merkezi ?

alex ile diodun farkı nedir arkadaşlar
benim yaşadığım yerde sadece diod var ben de gidiyorum ama ne farkları var bunların?
makine mi farklı acıısı mı farklı?

alex ile diod arasında bildiğin kadarıyla uygulanan lazer ışınının dalga boyu farkı var. diod daha derine gidiyor diye biliyorum.1 sene kadar önce sorsaydınız profesörü olmuştum bu konunun ama unuttum gitti şimdi.
alex hiç denemedim ama acıtıyor deniliyor. diod ise eski tip makineler acıtıyor ama yeni nesil sopranoda çok az acı var. tabi acı kişiye göre değişir.
işin doğrusu güvenebilieceğiniz bir yer bulabilmekte, ki bu çok zor. size uygulanması gereken cihazı söylüyorlar. herkese aynı tip cihaz gitmeyebiliyor. hatta birkaç seasntan sonra cihaz değiştirmeleri bile gerekiyor.

tüm seanslar bitti. en son seansımın üstünden de nerdeyse 2.5 ay geçti.

ayaküstü %10
alt bacak %30 civarı. azalmadan ziyada incelme mevcut
üst bacak %10. tüyler azalmadı inceldi.
genital %60. bu rakam 5 seans soprano sonrası % 30 falanken en son uygulanan 1 seans nd-yag ile bu kadar azaldı.
koltukaltı %30 max. tüyler ince ve nerdeyse 2 cm. :KK43:(((((((
göbek bölgesi. 5 seans soprano ile hiç azalma olmazken 1 seans nd-yag ile oldukça azaldı. aslında garip bir durum var.tüyler ince çıktı ,1-2 milim kadar ama daha uzamıyorlar Allahtan.
sonuç budur yani.
gittiğim şube de ülkü hanım diye bir bayan vardı. kendisi işten ayrılmış sonra.
2. seansımda ara seasn istediğimi söyledim. ukala ve umursamazca size gerek yok 5 seans yeterli olur. fazlası gereksiz dedi. sinir olmuştum o gün. yeterli olmasın ben sana sorarım diye geçirmiştim içimden ama şansı varmış işten ayrılmış.
ben anlaşmamı yaparken 5 seans ve ara seanslar dahil olarak anlaşmıştım. hakkım yendi. Helal etmiyorum tabi.bir de tüyler inceldi diye artık lazere devam etmeyin işe yaramaz da dediler. ne anladım ben bu işten....
sanki parayı çöpten topluyoruz.

Soprano lazer ile 4 seansda neredeyse heosi bitti bacaklarimdaki killarin bence yukarida adi gecen altnunizade deki klinik de sorun var etrafimdaki arkadaslarimdan da cok duydum est.....wrd klinignin bu isi cok kotu yaptigini.gidin paranizi geri alin istanbuldaki 50 soprano klinignden birinden cozum bulun bence.

canım , nerede yaptırdığını ve fiyatını yazabilir misin lütfen

Merhaba,
Yazılanları okuyunca bir üzüldüm, bir sevindim, ama kısmet artık. Ben Ankara'da yaşıyorum. Gittiğim yerdeki makine ALMA SOPRANO. Koltuk altı, komple bikini bölgesi, bacakların tamamı ve kollarımın alt kısmını yaptırıyorum. İlk seansa cuma günü gittim. Kimseyi korkutmak istemiyorum ama canım çok yandı. Benim tüylerim çok sık ve simsiyah, sanırım tek nedeni bu.
En az 4 seans gittikten sonra büyük farklılık görürüm diye düşünüyorum. Şu anda tüylerim deyim yerindeyse fırça gibi çıkmış durumda.... 2 ay sonra ikinci seansa gideceğim. Her seansta 500 TL veriyorum. Başladık bakalım, çekicez...

merhabalar, bende alma soprana ile yüz ve alt kollarıma lazer yaptırıyorum. ama cidden inanılmaz acıyor, aslında acı gibi değil yanma hissi gibi bişey bölgeyi çizip jel sürüyorlar ve o kısım bölgede ileri geri şeklinde 5-6kez gezdiriyorlar. ilk başladıklarında hiç acımıyor fakat son 5 ve 6. gezdirişinde inanılmaz bir yanma yakma gibi bi acı oluyor. parmak üstü tek atışları da çok acılı oluyor. yüz bölgemde gözümü metal bi gözlük gibi bişeyle kapattık ama yarısında ağlama krizine girdim. işlem bitti yüzümü sildik hala daha ağlamaya devam ediyordum. suan 10 gün oldu jiletlemiş gibi çıktılar fakat elimle çektığım zaman dökülmüş gibi hemen çıkıyorlar. bol kese yapmamı önerdiler.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba,

Aranızda soprano yaptıran varsa, seanstan sonra tüylerin ne kadar zamanda döküldüğünü ve ne derece (yani tamamen dökülüp pürüzsüz mü yoksa kısmen mi olduğunu) yazabilirse çok sevinirim.. :-)

ilk seansta %60 kadarı dökülüyo, biraz kalıyolar yine. ama ilerleyen seanslarda dökülme epey artıyo. benim ilk seansta 15gün sonra falan dökülmüşlerdi.

Merhaba,
Yazılanları okuyunca bir üzüldüm, bir sevindim, ama kısmet artık. Ben Ankara'da yaşıyorum. Gittiğim yerdeki makine ALMA SOPRANO. Koltuk altı, komple bikini bölgesi, bacakların tamamı ve kollarımın alt kısmını yaptırıyorum. İlk seansa cuma günü gittim. Kimseyi korkutmak istemiyorum ama canım çok yandı. Benim tüylerim çok sık ve simsiyah, sanırım tek nedeni bu.
En az 4 seans gittikten sonra büyük farklılık görürüm diye düşünüyorum. Şu anda tüylerim deyim yerindeyse fırça gibi çıkmış durumda.... 2 ay sonra ikinci seansa gideceğim. Her seansta 500 TL veriyorum. Başladık bakalım, çekicez...

Merhaba LadyInGray. ben de Ankaradayım ve soprano lazer araştırıyorum ama bulamadım.sen nerede yaptırdın memnun kaldın mı? özel mesaj atmama sistem izin vermiyor :KK43: burdan yazdm

Merhaba LadyInGray. ben de Ankaradayım ve soprano lazer araştırıyorum ama bulamadım.sen nerede yaptırdın memnun kaldın mı? özel mesaj atmama sistem izin vermiyor :KK43: burdan yazdm

Polikistik over sendromu teşhisi nedeniyle, epilasyona devam edemedim..

Alma sprona lazerine gidiyorum beylikduzunde bugün başladım . Acaba aranizda deneyipte memnun kalan arkadaşlar var mi ? Yardımcı olursanız sevinirim

herkese merhaba. son seansıma gideli baya oldu ve dökülmeyen kıllar iyice uzadı. sonuç şu ki 5 seansına 1700 tl verip istediği sonucu alamadığım için büyüüüük bir hayal kırıklığı içindeyim. yazık oldu parama. es...ld estetik merkezinde yaptırdım.isim veremediğim için şöyle bahsedeceğim; danışmanım ve uygulamayı yapan bayandan çok memnundum ama sonuçtan memnun olmadım. çok üzgünüm. bugün görüşmeye gittim durumla ilgili olarak. ek olarak diod lazer denenecek bir kere. ondan sonra ücretli olacakmış.

size tek bir tavsiyem olacak : bitirme garantili ve uzun zamandır faaliyet gösteren bir firma seçmeniz. gitti paracıklarım ve umutlarım :KK43:(((((((((((((((((((((

Merhaba ben soprano xl cihazla sadece bir seans gördüm ve istediğim sonucu alamadım. Tamamı dökülmedi. Sizce bu cihazla mı devam etmeliyim yoksa alexandrite mi geçmeliyim?
Yardımcı olanlara şimdiden teşeklürler

X