Saç Rengi ve Saç Boyama sonunda istediğim bakır birebir tuttu igora mükemmel....

ilkyaz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2009
508
0
38
uzun zamandır bakır tarcın boyuyordum.ama istediğim tam olarak ashlee simpsonun şu rengiydi. kozmetikçinin önerisi üzerine igora aldım tam anlamıyyla istediğim renk tuttu. saçımda kızıl kahve vardı akmıştı iyice igora 5.7 ve 6.7 karıştırdım süper tuttu.ayrıca boya mükemmel hiç akmıyor.öneren kişi de bunu kullanıormuş.artık bu boya renginden de markasından da vazgeçmem. kızıl ve bakır boyayanlara öneririm hiç akamayan bi boya..Eki Görüntüle 616985

güle güle kullanın çokkk güzel renk bu rengi çok arayan oluyordu teşekkürler:KK16:

:KK70: Tanrı razı olsun kızıl kahve ye bende daha önce boyamıştım yapacağım şey bu olacak bende arıyordum bu rengi nasıl yapacağımı ama önce kızıl kahveyi bir kez daha denemek istiyordum çok teşekkürler

ama sormam gereken saçların kalın mı uzun mu ne kadar oksidan kullandın şimdiden tşkler şekerm
ayrıca ne kadara aldın çoksa kuaföre boyatayım aynıya mal olacak?

uzun zamandır bakır tarcın boyuyordum.ama istediğim tam olarak ashlee simpsonun şu rengiydi. kozmetikçinin önerisi üzerine igora aldım tam anlamıyyla istediğim renk tuttu. saçımda kızıl kahve vardı akmıştı iyice igora 5.7 ve 6.7 karıştırdım süper tuttu.ayrıca boya mükemmel hiç akmıyor.öneren kişi de bunu kullanıormuş.artık bu boya renginden de markasından da vazgeçmem. kızıl ve bakır boyayanlara öneririm hiç akamayan bi boya..Eki Görüntüle 616985

bir de daha önce saçını hiç açtın mı ben açmadım hiç sorayım dedim çok sordum ama ne olur cevapla acil boyamak istiyorum

:KK70: Tanrı razı olsun kızıl kahve ye bende daha önce boyamıştım yapacağım şey bu olacak bende arıyordum bu rengi nasıl yapacağımı ama önce kızıl kahveyi bir kez daha denemek istiyordum çok teşekkürler

ama sormam gereken saçların kalın mı uzun mu ne kadar oksidan kullandın şimdiden tşkler şekerm
ayrıca ne kadara aldın çoksa kuaföre boyatayım aynıya mal olacak?
saçlarım ince ve az ama uzun diyebilirim.birbuçuk tüp boya gidiyor bir kutu 6.7 yarım kutu 5.7 karıştırdım.oksidanında biri ta m biri yarım kullandım.fiyatı 11 lira canım

bir de daha önce saçını hiç açtın mı ben açmadım hiç sorayım dedim çok sordum ama ne olur cevapla acil boyamak istiyorum

hayır canım açmadım.kızıl kahve vardı ama akmıştı iki aydır. burenkleri boyadım tam resmin aynısı.kendi resmimi de koymaya calışıcam

hayır canım açmadım.kızıl kahve vardı ama akmıştı iki aydır. burenkleri boyadım tam resmin aynısı.kendi resmimi de koymaya calışıcam

canım çok begendim, paylaşım için tesekkurler ama resim de bekliyorum lütfen.. :KK16:

canımi topiğine sahip çık!.. Bizi burda bıraktın birbaşımıza..:KK5:

Fotograf istiyoooozzzz!.. :KK52:

valla senin tavsiyenle aldım boyaları yarın geliyor,
sen fotograf eklesen boyamadan önce içim rahat olucak.. :KK16:

Ben ekteki resmi göremiyorum, aynı öneriyi bugün bende aldım sizinle aynı durumdayım ne çıktı sonuc merak ediyorum ekteki ashlee simpsonun fotoğrafı da görünmüyor lütfen atar mısınız ona göre boya alacağım🙏🏻🙏🏻🙏🏻

X