Kalıcı Makyaj Uygulamaları Solüsyonla kaş sildirme

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Psmnsda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2019
17
2
28
Merhaba arkadaşlar ben 1 hafta önce microblading kıl tekniği ile kalıcı makyaj yaptırdım ve sonradan çok çok pişman oldum dün gittim bi merkez de solüsyonla sildirdim su an kahverengi boyalar daha ön plana çıktı acaba benim gibi sildirenler varsa aşamalarını yazabilir mi tam olarak ne zaman gecicek bu boyalar tamamen çıksın istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben 1 hafta önce microblading kıl tekniği ile kalıcı makyaj yaptırdım ve sonradan çok çok pişman oldum dün gittim bi merkez de solüsyonla sildirdim su an kahverengi boyalar daha ön plana çıktı acaba benim gibi sildirenler varsa aşamalarını yazabilir mi tam olarak ne zaman gecicek bu boyalar tamamen çıksın istiyorum
İyi akşamlar , bende bir gün oldu yaptıralı ve kurtulmak istiyorum. Sizin baya sene olmuş. Şu an ki durumu nasıl işe yaradı mı yaptığınız şey

Solüsyonu asla önermem 3 seans sildirdim kabuk bağladı kan revan içinde kaldım. Ve oyukluk oldu cildimde. Sonra üzerine yaptırdığım kaçta tutmadı mı 🤦🏻‍♀️ Tesadüf Aylin Çetinkayada dudak renklendirme yaptırırken öğrendim lazeri 2 yada 3 seans sildirdim yanlış hatırlamıyorsam. Yok böyle bir konfor ve işlem başarısı. Sonra hamilelik ve doğum oldu. Şimdi yeniden kaş yaptıracağım kolayca sildirebilirim diye korkmuyorum artık kaş yaptırmaktan valla 😅

X