soğuk olan varmı?

snickers79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
149
0
kızlar ben evlendiğimde herşey yolundaydı ama uzun zamandır değil yani ilişki külfet gibi geliyor aslında bu yüzden doktora gitmiştim ama başka şeyler çıktı.sanki her geçen gün dahada soğuyorum.önceleri muhteşemdi ama uzun zamandır değil.doktor psikolojiktir dedi ama ben kocamı çok seviyorum hiçbir problem yok aramızda soğukluk olacak aynı sorunu olan varmı önerilere acil ihtiyacım var.psikiyatriste gitsem çok para dökeceğimi biliyorum birde problemsiz olan evliliğimle ilgili ne anlatıcamki bu yüzden bunun dışında öneriniz olursa çok sevinirim.

kızlar ben evlendiğimde herşey yolundaydı ama uzun zamandır değil yani ilişki külfet gibi geliyor aslında bu yüzden doktora gitmiştim ama başka şeyler çıktı.sanki her geçen gün dahada soğuyorum.önceleri muhteşemdi ama uzun zamandır değil.doktor psikolojiktir dedi ama ben kocamı çok seviyorum hiçbir problem yok aramızda soğukluk olacak aynı sorunu olan varmı önerilere acil ihtiyacım var.psikiyatriste gitsem çok para dökeceğimi biliyorum birde problemsiz olan evliliğimle ilgili ne anlatıcamki bu yüzden bunun dışında öneriniz olursa çok sevinirim.

Buradan ne kadar yardım olur böyle bir konuya bilemiyorum ki..
Psikiyartiste çok para vermek önemli değil eğer maddi durumunuz yerindeyse hiç durmayın bir uzmana danışın. Cinsellik evliliğin,ilişkilerin en önemli yapı taşlarından biridir.Evliliğiniz şu anda karşıdan bakıldığında problemsiz görünüyor olsa da yani siz öyle görüyor olsanız bile cinsel soğukluk önemli bir sorundur,konudur ikili ilişkilerde.
Geçmiş olsun,kolay gelsin..

öykü aynı sorunu bende yaşıyorum.eşimi çok seviyorum ama iş cinsellik oldumu angaryada başka birşey değil gibi geliyor.eşimle herşeyi çok rahat konuşmama rağmen sorunumu sıkıntımı isteksizliğimi her zaman anlayışla karşılamasına rağmen bi türlü aşamıyorum bunu.kadın doğum doktoruma sordum.fiziksel bir şeyden kaynaklanırmı diye .hani olur ya hormonlarda bi dengesizlik falan olurda soğuk davranırım diye.yok dedi.psikolojik dedi.psikolojikte arkadaş neden aşamıyoruz.üstelik be n 2 yılda depresyon tedavisi gördüm.çok şükür iyileştim.zamana bıraktım şimdi.eşim istediği zaman tamam diyorum artık.yok istemiyorum dönemini kapadım.en azından o mutlu olsun bari diyorum.
inan bana tıpa tıp aynı durumdayız bende aynı şekilde gittim doktora hormonlardan özellikle folik asit düşüklüğünden olabilir diye duymuştum alakası yok dedi ne yapıcaz biz ya uzun zamandır böyle önceleri herşey aşırı yolundaydı şimdi ne değişti anlamıyorum

Ama Kadin Her Zaman Isticek Diye Bir Kaide Yok Ki Bende Her Zaman Istemiyorum Ama Napalim Biz Böyle Yaratilmişiz Erkeklerde öyle Ben Bazen Eşime Derim şu Anda Içimden Geçen Duygulari Allah Ta Sana Yaşatabilse Keşke O Da Bana Karşilik Keşke şu Anda Benim Içimden Geçen Duygularida Sana Yaşatabilse Der Ama Heralde Bence Zamanla Ilk Günki Gibi Olmuyo
Bende Ilk Zamanlar Eşimi çok Arzulardim şimdi Daha Az Oluyo O Bile Diyo Ilk Zamanlardaki Yasemin Değilsin Diyo Annem Hep Derdi Hiç Istemiyorum Diye Acaba şimdi Düşünüyorum Bende Onun Yalina Geldiğimde Onun Gibi Bir Sürü Sikinti çektiğimde Annem Gibi Mi Olucam Derim
Fakat şu Bir Gerçek Heralde Aramizda Bir Huzursuzluk çiksin Yada Kavga Edelim Onun Ailesiyle Ilgili Bir Problem çiksin ( Ailesini Asla Ezdirmezde ) O Zaman Barişsak Bile Gerçekten Bana Dokunmasini Dahi Istemiyorum Yanima Yaklaşmasini Dahi Ama Onda Hiç Bir şey Değişmiyor

Ama Kadin Her Zaman Isticek Diye Bir Kaide Yok Ki Bende Her Zaman Istemiyorum Ama Napalim Biz Böyle Yaratilmişiz Erkeklerde öyle Ben Bazen Eşime Derim şu Anda Içimden Geçen Duygulari Allah Ta Sana Yaşatabilse Keşke O Da Bana Karşilik Keşke şu Anda Benim Içimden Geçen Duygularida Sana Yaşatabilse Der Ama Heralde Bence Zamanla Ilk Günki Gibi Olmuyo
Bende Ilk Zamanlar Eşimi çok Arzulardim şimdi Daha Az Oluyo O Bile Diyo Ilk Zamanlardaki Yasemin Değilsin Diyo Annem Hep Derdi Hiç Istemiyorum Diye Acaba şimdi Düşünüyorum Bende Onun Yalina Geldiğimde Onun Gibi Bir Sürü Sikinti çektiğimde Annem Gibi Mi Olucam Derim
Fakat şu Bir Gerçek Heralde Aramizda Bir Huzursuzluk çiksin Yada Kavga Edelim Onun Ailesiyle Ilgili Bir Problem çiksin ( Ailesini Asla Ezdirmezde ) O Zaman Barişsak Bile Gerçekten Bana Dokunmasini Dahi Istemiyorum Yanima Yaklaşmasini Dahi Ama Onda Hiç Bir şey Değişmiyor

yastevcim iyide hangi güne kadar böyle idare edicez dimi?ben çamaşır falan herşeyi denedim.yalnız benim sorunum kilo aldıktan sonra başladı bide saçlarımı kesrimiştim o zaman kilo alınca nefret ettim kendimden şimdi verdim ama izleri sürüyo karnıma bakmak bile istemiyorum kocaman gibi geliyor.saçlarımda uzadı ama ben hala soğuğum olmzki canım böyle eski günlerime geri dönmek istiyorum:bbo:

tavsiyelerin için teşekkürler.eşim bu konuda çok anlayışlı bu dediklerini zaten uyguladık ama yok arkadaş.iş psikolojiiiiikkkkkkkmiiişşşş.diyorum ya hiç olmazsa bari o mutlu olsun .

bari o mutlu olsun diye birşey yok ben mutlu olamayınca oda mutsuz oluyor burnumuzdan geliyor

Bence yapacağınız en büyük hata bu olur.baştan pes etmek.bunu yapmayın kendinize.şimdilik bu şekilde geçiştirebilirsiniz ama bir süre sonra o bile zor gelmeye başlar.bakın bilimsel araştırmalara göre kadınları %50 ye yakını belkide daha fazlası zaten buna benzer sorunlar yaşıyor.Bütün olay beyninizde.dediğim gibi bunu sizin bulmanız gerekiyor.belki bir film,belki,farklı ortam..........bu bu şekilde uzayıp gider.kendiniz bulacaksınız sizi heycanlandıracak şeyi.ama pes etmeyin derim ben.

arkadaşım çok güzel diyorsun ama denedim bunları ben hayat mücadelesi iş derken kafamı ne eve ne eşime verebiliyorum çok üzülüyorum böyle olmasına birde ameliyat olayım çıktı geçen gece resmen ağlıyacaktım o esnada zor tuttum kendimi psikolojik biliyorum ama bir ilacı falan olsa keşke

sakın rol yapmayın bence bende yapamıyorum rol zaten ama benim zevk aldığım zamanlar oluyo olmuyo değil özellikle adetimden sonra 2 hafta falan gidiyo
ama adetimje 1 hafta kala asla istemiyorum eşimde anlayışla karşılıyo ama çıldırdığı zamanlarda çok oluyo ama ilk zamanlar daha istekliydim bunu bne bile fark ediyorum gerçekten kıyafet ve ortam başka yapıyo insanı ve pozisyonda mesela ir süre sonra oturduğumuz oda da çekyatta sevişmek daha heyecan katıyor loş ışıkta olmaka daha fazla heyecan katıyor bunu gibi şeyler

X