Sizce olur mu?

falwlessone1

Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2023
847
113
Arkadaşlar ben normalde eşit agirlikciyim matematiğim çok iyi değil yani.Hic çalışmadan 12.75 net yapabiliyorum 40 soruda.Calisarak kaça çıkar bilemiyorum.Ama bir 25-30 olur diye tahmin ediyorum.Fenden de bir 25-30 net yapmam gerekiyor.Sayisala geçmek istiyorum özetle.
Hayalim kimya muhendisligi okuyup gazi üniversitesinde kimya muhendisi olup yerli malı temizlik malzemesi,kozmetik ürünü,ne uretebilirsem en kaliteli şekilde üretip satmak istiyorum.Olur mu?🥹

Abla sen üniversite mezunu musun?Sence şu mantık doğru mu birisi bir yeri kazandıysa orayı okumaya kapasitesi her yönden yeter.
Hayır mantık bütünüyle yanlış. Tarih mezunuyum formasyon almadım. Tembel bir öğrenciydim. Ama Tarih istiyodum hacettepe bogaziçi hariç tüm üniversitelere yetebiliyodu puanım. Ben Bolu'da okudum bölüme birincilikle girdim. 2.yi ikiye katlıyodu sıralamam öyle söyliyim. Ilk dönem 4 dersten kaldım ortalamam berbattı. Bizim zamanımızda sadece alttan almıyodum dersleri ortalama yetersiz olunca dönem tekrarı yapıyodun işte ben ondan yaptım. Sonra bir dönem de ben okulu dondurdum babamın rahatsızlığından dolayı. En gerizekalı dediğim tipler doktorayı bitirdi Ki hala gerizekalı olduklarını düşünüyorum. Ben de okulu zor bitirdim tşk. 💔🤣

Arkadaşlar ben normalde eşit agirlikciyim matematiğim çok iyi değil yani.Hic çalışmadan 12.75 net yapabiliyorum 40 soruda.Calisarak kaça çıkar bilemiyorum.Ama bir 25-30 olur diye tahmin ediyorum.Fenden de bir 25-30 net yapmam gerekiyor.Sayisala geçmek istiyorum özetle.
Hayalim kimya muhendisligi okuyup gazi üniversitesinde kimya muhendisi olup yerli malı temizlik malzemesi,kozmetik ürünü,ne uretebilirsem en kaliteli şekilde üretip satmak istiyorum.Olur mu?🥹
Neden olmasın ? Hayalini kurabiliyorsun ve ne istediğinin de farkındasın kendine güven sıkı bir şekilde çalıştıktan sonra her şey olur

X