Sizce kestirip atayım mı yoksa gözlemleyip bir şans mı vereyim???

Erkeklere pek güvenim yok bende böyle düşünüyorum aslında ama bir yandan da değişmiş olamaz mı diye de düşündüm. Ağırdan alarak,bir şeyler yaşamadan bir şans verebilir belki. Eğer gerçekten seviyorsa ve niyeti ciddiyse sızlanmadan bekler o da.
Niyeti ortaya çıkana yada niyeti gerceklesmeyince sıkılıp gidene kadar evet ama konu sahibi böyle yaparak yeni iliskilere şans veremez belki o arada çok iyi biri çıkacak karşısına.....bunla vakit kaybederse hayat da istediği bu heralde diye oyalar durur onu orada..... enerji önemli bir sene sonra üstelik çok da başarılı olmayan bir ilişkiyi iki cümle ile başlatmak akla ters ....genede tecrübe edilebilir sonuçta her hatayı yapmak ister insanlar başka türlü de tecrübe edinebilecekken ....zaten kabul edecekse konu sahibinin zaafı vardır gene olan kendine olur bu adam evlenip yola cikmaz sadece şu an hayatı yolunda değil iki teselli bulup gidecek ....konu sahibi denerse sonucu yazsın ......

1-ilgisiz miydi?
2- cimri miydi?
3- sürekli hayatınızı kontrol mu etmeye çalışıyordu?
4 - kavga edince hep siz mi alttan alıyordunuz?
Muhtemelen değişmedi. Kitabın sonunu biliyorsun. Tekrar okuma.

Önünüze bakın, bu tipteki insanlardan hayır gelmez.
Cinsellik için yaklaşıyor ama sizin duygularınızın ne olduğunu biliyor ve buna rağmen böyle yaklaşıyor.
Engelliyorsunuz, hayatınızdan çıkartıyorsunuz ama toksik insan gibi önüne adla bakamıyor.
Siz sevilmiş olsanız büyük ihtimalle size "kolay kadın" diye bakıp bir daha geriye bakmayacak.
Zihniyeti bana temiz gelmedi. Mantıksız ve toksik bir insan

Kızlar benim 1 sene önce biten bir ilişkim vardı açıkçası hiç sevildiğimi hissetmediğim cnsellik üzerine kurulu bir ilişki gibiydi. Neyse ben bu çocuktan ayrıldım sonra şehir değiştim bir kaç ay sonra mesaj attı özledim diye tersledim tekrar tekrar yazdı en sonunda çok ağır konuşup her yerden ulaşamayacağı şekilde engelledim. Çok yoğun duygularım olmasına rağmen mantığımı dinledim ve kapattım defteri. Aradan 5 ay geçti ve bana ulaştı bir şekilde konuşmak istedi. Ben senin değerini bilemedim bana son şans ver seninle ciddi düşünüyorum gelip ailenle tanışmak istiyorum dedi. Anlayacağınız şuan nasıl hareket etmem gerektiğini bilemiyorum. Ona güvenmiyorum ama gözlemlemekte istiyorum. Sizce kestirip atayım mı yoksa gözlemleyip bir şans mı vereyim???
Benzer bir olayı yaşadım. Sakın sakın sakın taviz verme. Hiç bir insan değişmez.

Ben de bilemedim. Belki kaybedince kıymetini anlamıştır. Ben de takıldığım - iyi de anlastigim çocuğun bir şeyine gıcık olup konuşmayı sonlandırmistim. Sonuç olarak konuşmadan geçen bir seneye yakın zaman diliminde ne kadar sevdiğini ve kaybederek ne büyük dangalaklık yaptığını anlamış. 10 ay sonra tekrar bir araya geldik, tam gaz bir ilişkiye başladık, eski hatalarını asla tekrar etmediği gibi kendisinin daha iyi versiyonu olmak için kendisiyle mucadele ediyor. Sonuç olarak kisa bir süre sonra birlikte bir hayata başlamanın planlarını yapıyoruz.
Benim için de aynı sey geçerli, onu terkettim ama sonra tanıştığım, flört ettigim erkeklerde onu aradim içten içe. Ayrılınca hayatımı geçirmek için istediğim özelliklere sahip olduğunu daha bir farkettim. Sonuç olarak birbirimizin kıymetini anlamış olduk.
O yüzden bence bir dene tekrar. Ama yavaştan al. Belki de üstteki arkadaşın dediği gibi seni yeniden kıvama getirmek için böyle cumlelrr kuruyordur, yatak ilişkiniz devam edince yine özüne dönecektir. O yüzden en azından +18 şeylere bir süre ara ver, bak bakalım nasıl gidecek iliskiniz
Herkes sakın bulaşma inanma yol ver gitsin demiş ben zaten güvenmiyorum ama kestirip atmakta içimden gelmiyor off beni üzmesinden korkuyorum ama şans vermezsem de içimde kalacak. Eğer gerçekten niyeti cinsellikse yaşadığı yerden birini bulabilir tek gecelik vs. diye düşünüyorum tipsiz biri de değil. Neden aramızda km ler varken benim peşime düşsün bunu anlamıyorum ?? Ve sınavım var birkaç ay sonra beklerim seni diyor.. ben mi çok safım sizce ya da erkek kafasıyla mı düşünemiyorum

Herkes sakın bulaşma inanma yol ver gitsin demiş ben zaten güvenmiyorum ama kestirip atmakta içimden gelmiyor off beni üzmesinden korkuyorum ama şans vermezsem de içimde kalacak. Eğer gerçekten niyeti cinsellikse yaşadığı yerden birini bulabilir tek gecelik vs. diye düşünüyorum tipsiz biri de değil. Neden aramızda km ler varken benim peşime düşsün bunu anlamıyorum ?? Ve sınavım var birkaç ay sonra beklerim seni diyor.. ben mi çok safım sizce ya da erkek kafasıyla mı düşünemiyorum
Ya öncelikle çok saf düşünüyorsun😅 birincisi Türkiye'de yaşıyoruz, bir kadını ikna etmek yatağa atmak epey mesai gerektiren bir süreç. Tipi iyi diyorsun, kendi arkadaş çevrene bir baksana sırf tipi iyi diye birilerinin yatağına giren kaç kişi var? O işler öyle kolay değil. İkincisi adam belki seni değil ikinizin arasındaki cinsel uyumu özlemiştir.
Beklerim demiş de birkaç ay yani. Ne olacak ki? O süre de cidden bekleyecek mi sadakatle o da belli değil.
O yüzden fazla güvenme. Aranızda kilometreler varmış . Her firsatta yanına cagir, biraz zaman geçirin. Zamanla ak koyun kara koyun belli olur:)
Benim sevgilim kendini kanıtlamak için ilk zamanlar 2-3 haftada bir gelirdi ki başka bir ülkenin havaalanina birkaç saat mesafedeki bir köyünde yaşıyor. Öyle hemen indirme gardini.
Ama çok da tepkili olma. Akışına bırak ama kendini çok da kaptırma.
Olmazsa da olmaz yani, daha iyi. Denedik olmadı - yine denedik yine olmadı. Demek ki bizden bir b.k olmaz diye düşünürsün, aklında acabalar kalmaz

Ya öncelikle çok saf düşünüyorsun😅 birincisi Türkiye'de yaşıyoruz, bir kadını ikna etmek yatağa atmak epey mesai gerektiren bir süreç. Tipi iyi diyorsun, kendi arkadaş çevrene bir baksana sırf tipi iyi diye birilerinin yatağına giren kaç kişi var? O işler öyle kolay değil. İkincisi adam belki seni değil ikinizin arasındaki cinsel uyumu özlemiştir.
Beklerim demiş de birkaç ay yani. Ne olacak ki? O süre de cidden bekleyecek mi sadakatle o da belli değil.
O yüzden fazla güvenme. Aranızda kilometreler varmış . Her firsatta yanına cagir, biraz zaman geçirin. Zamanla ak koyun kara koyun belli olur:)
Benim sevgilim kendini kanıtlamak için ilk zamanlar 2-3 haftada bir gelirdi ki başka bir ülkenin havaalanina birkaç saat mesafedeki bir köyünde yaşıyor. Öyle hemen indirme gardini.
Ama çok da tepkili olma. Akışına bırak ama kendini çok da kaptırma.
Olmazsa da olmaz yani, daha iyi. Denedik olmadı - yine denedik yine olmadı. Demek ki bizden bir b.k olmaz diye düşünürsün, aklında acabalar kalmaz
Bir kadını yatağa atmak zor okeyde bu işi meslek edinen kadınlardan bahsetmiştim ben aslında. Onlarla ihtiyacını görebilir. Uzaktayız birde yani yoğun çalışıyor işi var sürekli bunun için mi gelip gidecek zamanı da yok yanıma saçma geliyor biraz. Şu an çok kötü hissettim bana bu yüzden geldiği için çünkü ona benimle cinsellik için beraber olduğunu ve çok kötü hissettiğimi söylemiştim daha öncesinde ve bana iki gün önce asla öyle bir şey yok ben seni seviyorum vs dedi ama inandrıcı değil sanırım en iyisini yol vereyim içim hiç rahat değil.

Bir kadını yatağa atmak zor okeyde bu işi meslek edinen kadınlardan bahsetmiştim ben aslında. Onlarla ihtiyacını görebilir. Uzaktayız birde yani yoğun çalışıyor işi var sürekli bunun için mi gelip gidecek zamanı da yok yanıma saçma geliyor biraz. Şu an çok kötü hissettim bana bu yüzden geldiği için çünkü ona benimle cinsellik için beraber olduğunu ve çok kötü hissettiğimi söylemiştim daha öncesinde ve bana iki gün önce asla öyle bir şey yok ben seni seviyorum vs dedi ama inandrıcı değil sanırım en iyisini yol vereyim içim hiç rahat değil.
İyi de hastalık dolu eskorta gitmeyi tercih etmeyecek biridir belki. Belki hayvan gibi hiç duygunun olmadığı insanlarla sevişmek tarzı degildir. Belki korkuyordur böyle şeylerden. Belki de onbeş dakikalık efsane performansi icin için binlerce lira dökmek istemiyordur.
Yani içine sinmediyse yol ver tabii. Ama devam edeceksen de ağırdan al, derim ben.
Kendini kötü hissedecek bir şey yok. Madem ona da söyledin cinsellik için beraber olduğunu düşündüğünü ve bunun seni kötü hissettirdigini, o zaman pekala bir süre yatak muhabbbetinden uzak kalmak isteyebilirsin . Bak bakalım hali tavrı nasıl
Belki de seni kaybettiği için samimi olarak üzgündür. Yeni birileriyle çıktikca kimsenin senin gibi olmadığını anlamıştır vs.
Zamana yay derim ben. Ne cok gaza gel onunla hayaller kur ne de kestirip at

İyi de hastalık dolu eskorta gitmeyi tercih etmeyecek biridir belki. Belki hayvan gibi hiç duygunun olmadığı insanlarla sevişmek tarzı degildir. Belki korkuyordur böyle şeylerden. Belki de onbeş dakikalık efsane performansi icin için binlerce lira dökmek istemiyordur.
Yani içine sinmediyse yol ver tabii. Ama devam edeceksen de ağırdan al, derim ben.
Kendini kötü hissedecek bir şey yok. Madem ona da söyledin cinsellik için beraber olduğunu düşündüğünü ve bunun seni kötü hissettirdigini, o zaman pekala bir süre yatak muhabbbetinden uzak kalmak isteyebilirsin . Bak bakalım hali tavrı nasıl
Belki de seni kaybettiği için samimi olarak üzgündür. Yeni birileriyle çıktikca kimsenin senin gibi olmadığını anlamıştır vs.
Zamana yay derim ben. Ne cok gaza gel onunla hayaller kur ne de kestirip at
Bugün bu konuyu açtım istemediğimi söyledim asla cnsellik hiçbir şekilde bunun için geldin muhtemelen öyle düşünüyorum falan dedim. Bana sen istemezsen olmaz yaşamayız bu benim için öncelik değil ben seni sevmek istiyorum öpsem yeter dedi. Ve sürekli evlenmek istediğini söylüyor. Bilmiyorum niyeti o olsa bu lafımdan sonra kalmazdı herhalde. Şans vermek istiyorum açıkçası kendimi kaptırmadan dediğiniz gibi

Bilmiyorum niyeti o olsa bu lafımdan sonra kalmazdı herhalde.
Yaaa konu sahibi, ilk ilişkin bu mu?
Bu nasıl bir hayat görmemezlik.
Cinsellik için beni kullanma dediniz, istemezsen tabi olmaz dedi.
Tabii ki böyle diyecek 😅 Nuri Alço 'ya söylesen 'hee, benim niyetim kötü zaten. Hadi bana eyvallah' demez, 'tabii ki, ben seni seviyorum. Tek senle olayım yeter' der.
Dünya böyledir yani. Adam sizin gönlünüzü tekrar kazandıktan sonra yanınıza gelip kaldıkça size sirnasmak isteyebilir. O zaman hayır dersiniz, o zaman belli olur ilgisinde azalma vs yoksa 'tamam, özlediği benmişim' dersiniz .
Şans vermek istiyorum açıkçası kendimi kaptırmadan dediğiniz gibi
Bence de iyi yapmışsın. Olursa olur, olmazsa 'en azından içimde kalmadi' dersiniz

Kızlar benim 1 sene önce biten bir ilişkim vardı açıkçası hiç sevildiğimi hissetmediğim cnsellik üzerine kurulu bir ilişki gibiydi. Neyse ben bu çocuktan ayrıldım sonra şehir değiştim bir kaç ay sonra mesaj attı özledim diye tersledim tekrar tekrar yazdı en sonunda çok ağır konuşup her yerden ulaşamayacağı şekilde engelledim. Çok yoğun duygularım olmasına rağmen mantığımı dinledim ve kapattım defteri. Aradan 5 ay geçti ve bana ulaştı bir şekilde konuşmak istedi. Ben senin değerini bilemedim bana son şans ver seninle ciddi düşünüyorum gelip ailenle tanışmak istiyorum dedi. Anlayacağınız şuan nasıl hareket etmem gerektiğini bilemiyorum. Ona güvenmiyorum ama gözlemlemekte istiyorum. Sizce kestirip atayım mı yoksa gözlemleyip bir şans mı vereyim???
Ex ten next olmaz.

Yaaa konu sahibi, ilk ilişkin bu mu?
Bu nasıl bir hayat görmemezlik.
Cinsellik için beni kullanma dediniz, istemezsen tabi olmaz dedi.
Tabii ki böyle diyecek 😅 Nuri Alço 'ya söylesen 'hee, benim niyetim kötü zaten. Hadi bana eyvallah' demez, 'tabii ki, ben seni seviyorum. Tek senle olayım yeter' der.
Dünya böyledir yani. Adam sizin gönlünüzü tekrar kazandıktan sonra yanınıza gelip kaldıkça size sirnasmak isteyebilir. O zaman hayır dersiniz, o zaman belli olur ilgisinde azalma vs yoksa 'tamam, özlediği benmişim' dersiniz .

Bence de iyi yapmışsın. Olursa olur, olmazsa 'en azından içimde kalmadi' dersiniz
Daha önce de aynı muhabbet olmuştu ve 2 hafta cinselliğe ara verdik sonra ben istediğim için tekrar yaşandı. Yani bunu yapabileceğine inanıyorum. Hayat görmemezlik falan derken pardon? İlişkiyi ben yaşadım sonuçta daha iyi tanırım karşımdakini.

Adam azmis acilen ihtiyaci var hepsi bu...Escord ayarlardi niye bana gelsin demissin de ayni sey mi? Riskli ve parali bazi erkekler icin de istenmeyen bisey bu...Sen bildigi tattigisin...Yine ayni tuzaga dusme...

Adam azmis acilen ihtiyaci var hepsi bu...Escord ayarlardi niye bana gelsin demissin de ayni sey mi? Riskli ve parali bazi erkekler icin de istenmeyen bisey bu...Sen bildigi tattigisin...Yine ayni tuzaga dusme...
Cinsellik olmayacak bunu unut dedim tamam sen ne dersen o olacak dedi gözlemlemek istiyorum şu an da eğer eskisi gibi olduğunu anlarsam yol veririm bu kadar basit

X