Sizce Hamilemiyim Bakarmısnız ?

naslican

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2009
6
0
35
Merhaba Ben Nazlıcan Ispartadan Yazıyorum sizlere Bir Sorum Olacak

eşimle 2 Gün önce İlişkiye girdim Adetimede bir gün vardı ertesi Gün adetimin gününde
Cinsel Organımın Cevresi Agrıdı Ve kanamam oldu iç çamasırımı dolduracak kadar ve Aksama Dogru Kesildi Suandada Yok Nedir Bu Durum Acıklarmısnız Sizce Hamilemiyim Bundan 15 Gün Öncede bir calısmamız Olmustu Eşimle Eğer O Başarılı Olmussa Bu Lekelerin Hamilelikle Belirtisi Varmı Acaba ?

Teşekkür Ederim..

biraz karışık gibi ama lekelenme bu şekilde olmuyor bildiğim kadarıyla hamile olsaydınız adet gününüzde kanamanız olmazdı. yumurtlama günlerinde çalışmayı deneyin

merhaba arkadaşlar benimde adtim 2 gün geçti..henüz bir test yapmadım..sabahları çok midem bulaniyo.karnımda ve göğüslerimde çok şişlik var..ama kasıklarımda ara ara sanclar oluyo..sanki adet olucakmışım gibi anlayamadımm..eğer olursa ilk bebeğim olucak..ne kadar beklemeliyim sizce test içinn

merhaba neslican..bildiğim kadarıyla kanama olmuyorr..ama her bayanda farklı olabiliyormuş.adet günün geçmeden bence test yaptırma..inşallah hamiesindir...

mrb bendebu sıteye yenı katldm.bi sorum olucak adetim çok düzensiz oluyor 3 aydır.olması gerekenden bı hafta gec gelıyor hep.8 hazıran,16 temmuz da oldum suanda 18 agustos ama hala olmadım.göğüslerim adet olmadan 1 hafta once şişiyodu yıne şişti.kasıklarım agrımıyo mıdem de bulanmıyo acaba hamılemıyımdır cvplarsanz cok sevnrm

herkese göre belirti değişiyor..benimde göğüslerim şişti.halsizlik ve mide bulantısı oldu..ve yediğim hiçbişerden tat almıyordum canım..çok merak ediyosan kan testi yaptır...

X