Gelin Makyajı Sizce düğünümde yaptirsam mi ?

Eğer cildinize güveniyorsaniz yaptirmayin,ama cildinizde leke,puruz,sivilce vs vs gibi izler varsa onlari kapatmak adına çok hafif bi makyaj yapabilirsiniz.fotograf cekiminde bence gerek yok.zaten resimleri rutusluyorlar.ama salonda herkes yüzünüze bakacak,daha güzel gözükmek adına yapılabilir.Ki şimdi herkes dogal sade makyaji tercih ediyor.O abartili makyajlar kalmadi

Kızlar tesetturluyum hiç makyajı sevmem pardesumu çıkartmam geçen kuaforu ayarladik gelin başı için felan en fazla yaptirsam kirpik taktırmak istiyorum ..çünkü doğal daha güzel bence bayanlar ve hani zaten kapaliysaniz bu hos olmuyor nisanlim sade makyaj yapıyorlarmış askim sen bilirsin dedi offf bi kere bugün gelecek ..bende şey dedim fotogracimiz bayan ve düğünden 3 gün önce dış çekim olacak o zaman yaptırım dedim fotoğraflarda güzel çıksın kimse görmeyecek zaten nisanlim dan başka ..sizce böyle daha iyi değil mi salonda onca erkek olacak ve kapalıyim korkuyorum dikkat cekmekten ..
Kesinlikle haklisiniz bence sadece fotgraf cekiminde yaptirin.. Başka erkeklere zihnetinizi göstermek hos degil.. ( yuz zihnet olarak gectigi icin boylee yaziyorum yanlış anlamayin) ama nisanliniz ve siz istiyorsaniz sonradan pisman olacaksaniz cok hafif bir sey olabilir. Zaten sizin agirliginizi bildikleri icin dik dik bakacak halleri yok.

Dikkat çekmekten?
Bence gelinlik giyme duvak tak sadece. O da örtük kalsın

Fazla abartmışsınız bence.
Bu kadarına da gerek yok.
Oldu olacak "dikkat çekmeyeyim" diye gelinlik giymeyin!

En özel ve güzel gününüz ve hayatınızda bir kere başınıza gelecek birşey.
O yüzden makyaj çok sevmiyor olsanız dahi hafif bir makyajın zararı olacağını sanmam.
Tüm gözler sizde olacak, siz istediğiniz kadar "dikkat çekmeyeyim" deyin!

Bende tesettürlüyüm düğünümde hafif makyaj yaptırdım, pembe tonlarında.. fotolarda makyajlıyım. Gelin çıkarken ağlamaktan makyaj hâk getire.. bir gr kalmadı. .

Kesinlikle haklisiniz bence sadece fotgraf cekiminde yaptirin.. Başka erkeklere zihnetinizi göstermek hos degil.. ( yuz zihnet olarak gectigi icin boylee yaziyorum yanlış anlamayin) ama nisanliniz ve siz istiyorsaniz sonradan pisman olacaksaniz cok hafif bir sey olabilir. Zaten sizin agirliginizi bildikleri icin dik dik bakacak halleri yok.

ne kadar yakışıksız kelimeler, bakan her türlü herkese bakar, el kadar çocuklara bakıyorlar. hanımefendinin ağırlığı ile ilgisi yok yani bunun.

konu sahibi size tavsiyem yaptırın, makyaj demek kırmızı ruj, renkli far demek değildir. en azından teninize bir şeyler sürsünler hafif allık, kirpiklere maskara, istiyorsanız birde kalem çektirirsiniz, bunlar yüzünüzün ışıltılı gözükmesini sağlar ve düğün gününüzde soluk durmazsanız. kimsede amann nede makyaj yaptı demez, çünkü doğal makyaj yaptıracaksınız hemde canlı ve zinde görüneceksiniz. ki bu sene çok moda.

ne kadar yakışıksız kelimeler, bakan her türlü herkese bakar, el kadar çocuklara bakıyorlar. hanımefendinin ağırlığı ile ilgisi yok yani bunun.

konu sahibi size tavsiyem yaptırın, makyaj demek kırmızı ruj, renkli far demek değildir. en azından teninize bir şeyler sürsünler hafif allık, kirpiklere maskara, istiyorsanız birde kalem çektirirsiniz, bunlar yüzünüzün ışıltılı gözükmesini sağlar ve düğün gününüzde soluk durmazsanız. kimsede amann nede makyaj yaptı demez, çünkü doğal makyaj yaptıracaksınız hemde canlı ve zinde görüneceksiniz. ki bu sene çok moda.
Edebinizi takinin herkesin görüşü farkli..

Düğününde dikkat çekmek istemeyen bir gelin Kendi düğününüze gelen erkeklere mi güvenmiyorsunuz anlamadım. Sen gelinsin farkında mısın?

X