Sivilcelere ve cilt yağlanmasına

Ophelia12

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2014
366
150
Kızlar selam. genellikle aklıma takılan birşey olunca veya bilgi edinmek istediğimde kadınlarkulübüne bakıyorum çoğunuz benim gibidir eminim.Bir çok yalan başlığa rağmen gerçekten yararını gördüğüm şeyleri sizinle paylaşmak istedim.
Cildim yağlı ve sivilceye meyilli özellikle çene bölgemde çok çıkıyor regl dönemleri de artıyor sivilceler.çok şey denedim geçirmek için limon suyu sürdüm oksijebli suyla temizledim farklı ilaçlar denedim sonuç alamadım.Bir süredir geceleri yüzümü yıkadıktan sonra maden suyuyla silip ayva çekirdeği jeliyle nemlendirip sivilcelere clindoxyl sürüyorum ve gerçekten faydasını görüyorum. sivilcelerim azaldı cildimde yağlanma da azaldı sizlerle paylaşmak istedim inşallah işinize yarar.

Paylaşımın için çok teşekkürler. Bende de aynı problemler var ve bir türlü üstesinden gelemedim. Zamanında zoretanin diye bir hap kullanıyordum kurutuyordu aniden ama yan etkileri vardı ve kaşındırıyordu. Doğal yöntemlerle bir türlü başaramamıştım mutlaka deneyeceğim

Paylaşımın için çok teşekkürler. Bende de aynı problemler var ve bir türlü üstesinden gelemedim. Zamanında zoretanin diye bir hap kullanıyordum kurutuyordu aniden ama yan etkileri vardı ve kaşındırıyordu. Doğal yöntemlerle bir türlü başaramamıştım mutlaka deneyeceğim
Dene canım benim de inatçıydı baya sürekli çenemde bir sürü çıkardı yüzümde de aynı şekilde baya azaldı o yüzden yazmak istedim inşallah faydasını görürsün de.ben de kullandım zamanında zoretanin roaccutane ile aynı sanırım o ama çok yan etkisi var ben hastaneye kaldırıldım karaciğer değerlerim 100 katına çıktı o ilacı kesmek zorunda kaldım.

X