Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları Sistit kendiliginden gecer mi ?

Hayalperestpiyon

Güçlü kal
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2016
84
42
Yarin doktora gidecektim ki kendiliginden gecmeye basladi. Sizce kendiliginden gecer mi bu durum ? Yoksa ben sistit mi zannettim anlamiyorum. Iliski sonrasi basladi. Kasik agrisi idrarin sonuna dogru yanma ve sık sık idrara cikma 5 dakikada 1 kez mesanemin doldugunu hissediyordum. Ama simdi sorunlar birden ortadan kalkti

Valla bir kere sistit oldum hamileyken ve berbat bir şey. Geçmeye başladıysa sistit değildir bence.

Ben ilaç içmeden wc den çıkamadım. Yanmadan gözümden yaş gelmişti resmen.
Ve damla damla idrar geliyordu.

aman daha öteye gitmesin ,ben ikikere çok kötü geçirdim ,hatta su yapıyordum içine sarı kantaron suyu da katıyordum üstüne oturuyordum ,,,,

Yarin doktora gidecektim ki kendiliginden gecmeye basladi. Sizce kendiliginden gecer mi bu durum ? Yoksa ben sistit mi zannettim anlamiyorum. Iliski sonrasi basladi. Kasik agrisi idrarin sonuna dogru yanma ve sık sık idrara cikma 5 dakikada 1 kez mesanemin doldugunu hissediyordum. Ama simdi sorunlar birden ortadan kalkti
Canım sık ilişkide yada ilişkide idrar yolu tahriş oluyor ve eşinden sürtünme yoluyla mikrop kapabiliyorsun bende olan şeylerin aynısı bir urologa gidebilirsin yada sana bi öneri verebilirim ?

X