Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler Simleri dökülen abiye elbise yardım

Gulcin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
531
5
Merhaba kızlar kuzenimin düğünü için kısa abiye elbise aldım fakat üzerindeki pullar çok dökülüyor vücuduma etrafa bulaşıyor dökülmesini engelleyen bir yöntem bilen var mı acaba satış yapan kız 24 saat buzluk da bekletin dedi şu an buzluk da ama akıbeti ne olacak bilmiyorum internette bir bilgi bulamadım başına gelen var mı

Merhaba kızlar kuzenimin düğünü için kısa abiye elbise aldım fakat üzerindeki pullar çok dökülüyor vücuduma etrafa bulaşıyor dökülmesini engelleyen bir yöntem bilen var mı acaba satış yapan kız 24 saat buzluk da bekletin dedi şu an buzluk da ama akıbeti ne olacak bilmiyorum internette bir bilgi bulamadım başına gelen var mı

Öncelikle merhaba,güle güle giyin diyeceğim ama görünüyor ki pek mümkün değil.
Buzluk fikri bana biraz saçma geldi ısınınca geri dökülmeyecek mi? Bir de üşüdüğünüzle kalacaksınız soğukken giyerseniz.
Bence düğün günü kuaförde giyin daha sonra da abiye zaten ve başka düğünde giyeceğinizi sanmam herkes görecek kuzen düğünü sonuçta.
Yada değiştirtin başka elbise alın derim.

Öncelikle merhaba,güle güle giyin diyeceğim ama görünüyor ki pek mümkün değil.
Buzluk fikri bana biraz saçma geldi ısınınca geri dökülmeyecek mi? Bir de üşüdüğünüzle kalacaksınız soğukken giyerseniz.
Bence düğün günü kuaförde giyin daha sonra da abiye zaten ve başka düğünde giyeceğinizi sanmam herkes görecek kuzen düğünü sonuçta.
Yada değiştirtin başka elbise alın derim.

denemeden bilemezdim sonuç mükemmel oldu elbisedeki simler dökülmüyor oradaki satış elemanı tavsiye etmişti bende inanmayarak yaptım ama kadın haklı çıktı.Buzluktan alındığı gibi giymek mi:))))

ay buzluktan alındığı gibi giyildiğinde donmaz mısın? titrerken ben dökerim simleri . benim de öyle bir elbisem vardı simli yerlerine saç spreyi sıkmıştım :KK70: o gece için dökülmemiştii

Merhaba kızlar kuzenimin düğünü için kısa abiye elbise aldım fakat üzerindeki pullar çok dökülüyor vücuduma etrafa bulaşıyor dökülmesini engelleyen bir yöntem bilen var mı acaba satış yapan kız 24 saat buzluk da bekletin dedi şu an buzluk da ama akıbeti ne olacak bilmiyorum internette bir bilgi bulamadım başına gelen var mı[/QUOTE]

Merhaba aynı sorunu yaşıyorum nasıl yaptiniz anlatir mısınız soğuk sekildemi giydiniz sonrasinda dökülme yasanmadi mi tekrar

X