siğil duası için hoca

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

minesss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2014
31
6
arkadaşlar elimde çıkan siğiller için istanbul avrupa yakasında okuyacak bir hoca arıyorum. var mı bildiğiniz.

Valla bende de çıktı cildiyeye gittim Yıldıray hoca acısız işlem yaptı krem verdi bitti gitti. Hem elimde hem ayağımda çıkmıştı

arkadaşlar elimde çıkan siğiller için istanbul avrupa yakasında okuyacak bir hoca arıyorum. var mı bildiğiniz.
Hocaya gerek yok siğil duası var 1-2 satış bişey. Siğillerin etrafını kalemle çiziyorsun o duayı okuyorsun 7 kere sonra kendiliğinden geçiyor. Benim koltukaltımda parmaklarımda genital bölgemde yüzümde bir çok siğil vardı ilaçlar da kullanmıştım geçiyordu tekrar çıkkyordu. Dua ederken tesadüf bunu gördüm inanmadım ama okudum sonra baktım 1 ay geçmeden kendiliğinden yok oldular çok şükür bir daha da asla ve asla çıkmadı

gecen gun okudum sigilin uzerine limon tuzu suruyorxun ama sadece sigile degecekmis arastirin lutfen gecmis olsun

Benimde sol işaret parmağımda içinden beyaz iplikler çıkan yuvarlak bir siğil olmuştu doktora gittik ilaç vs fayda etmedi. Tesadüf bir yerde bir teyze dua etti. Kaya tuzu sürüp meyve bıçağı ile sürekli etrafını çizer gibi yaptı. Kaya tuzunu dereye (akan bir suya) attık ve 3-4 güne yara kapandı.. Bunu bizzat yaşadım.👀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X