Çamaşır ve Kurutma Makineleri Siemens ve Profilo Çamaşır makinesi

yemyeshill

GeZeGeN_
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
1.339
53
37
Merhaba bayanlar çamaşır makinem bozuldu ve bu 2 marka arasında kararsız kaldım. İkisinin de aynı fabrika üretimi olduğunu öğrendim. Aynı özelliklere sahip 2 makine arasında 500 tl civarı fark var. Sizlerin görüşlerinizi almak istedim. Kullanan var mı Profilo ve ya Siemens hangisini tavsiye edersiniz? Şikayetleriniz neler?

Siemens kullanıyorum şikayetim yok, sessiz sedasız çalışmasıyla gönlümü fethetti :)
Hangisi pahalı olan?

Merhaba bayanlar çamaşır makinem bozuldu ve bu 2 marka arasında kararsız kaldım. İkisinin de aynı fabrika üretimi olduğunu öğrendim. Aynı özelliklere sahip 2 makine arasında 500 tl civarı fark var. Sizlerin görüşlerinizi almak istedim. Kullanan var mı Profilo ve ya Siemens hangisini tavsiye edersiniz? Şikayetleriniz neler?
Siemens daha çok tavsiye ediliyo

Bende kararsız kaldım simens Bosch Profilo da aynı ürün fiyat farklıydı
Simens aldım memnunum
Servis ben evleneceğim Profilo alacağın dedi.
Beyaz eşya biraz sanş işi

Siemens malzeme kalitesi olarak bir tık daha üst ama profilo servis ağı olarak çok geniş. Ben de servis çalışanlarına hep soruyorum geneli Profilo’yu öneriyor

Profilo 9 kiloluk 1200 d kullanıyorum. Gayet memnunum. Tabi bilemem belki Siemens daha iyidir. Şans işi biraz da. Biz internetten piyasa fiyatından çok daha uyguna almıştık.

X