siemens ocak hakkında lütfen yardımmm...

ttt28042009

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2010
12
0
merhaba bayanlar,
beyaz eşyalarımı siemensten aldım henüz kullanmadım ve birşey kafama takılıyo hala değiştirme şansım varken sizden fikir almak istedim.yeni ocaklarda 4 tane ızgara var her gözün kendine ait ızgarası var ve gerçekten cok şık duruyo bence fakat kullanış açısından klasik bildiğimiz ikili ızgaralar dahamı iyi olur acaba yani tencereyi karıştırırken filan sallanma,ses vs. yaparmı bu tarz ocak kullanan varsa bana yardımcı olabilirmi:sm_confused:

resimlerinide ekledim ben 2.resimdekini aldım ama 1.resimdekini çok beğeniyorum sizce ne yapmayalımopuyorumnanaktan

Eklentiler

• $ocak1.jpg
    $ocak1.jpg
    9,3 KB · Görüntüleme: 145
  • $ocak2.jpg
    $ocak2.jpg
    8 KB · Görüntüleme: 147
Tencere sallanmasını bilmemde , her biri tek tek olsa bulaşık makinasına atıp yıkaması daha kolay olur bence

teşekkürler komidin :1rolleyes: banada tekli olanın özellikleri daha güzel geliyo ama birde iki tane büyük tencere koyduğumda denge problemi olurmiki acaba off çok kararsızımm:bbo:

Ben tekli aldım , bi sıkıntı olmaz umarım , ama pek sanmıyorumda , koskoca firmalar tencere deviren dizaynlar yapmaz sonuçta diye düşünüyorum...

hayırlı olsun komidin :1rolleyes: bende değiştirmezsem gözüm kalcak bu gidişleaklinialirimsmile sen nezaman kullanmaya başlıycaksın benim değiştirme için hazirana kadar vaktim var eğer daha önce kullanıcaksan memnun kalıp kalmadığını bana söyleyebilirmisin rica etsem:1hug:

X