Sevgilimin annesine

Lunapark Kedisi

Oh La La 🌺
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2018
413
1.220
Sevgilimin annesine hediye etmek için kendim bir şeyler işlemek istiyorum.. Sizce hoşuna gidebilir mi? Basit Kalmaz değil mi? Yoksa sevdiği bir şeyi mi almalıyım?

Bence birşey islesen güzel ol
Sevgilimin annesine hediye etmek için kendim bir şeyler işlemek istiyorum.. Sizce hoşuna gidebilir mi? Basit Kalmaz değil mi? Yoksa sevdiği bir şeyi mi almalıyım?
Bence birşey islesen güzel olur tesettür luyse güzel bir oya yapsan yazmaya ne güzel sevinir

Ben yazma işlemiştim sürekli takar nereye gitse gelinim yaptı der. Yelek ördürmüştüm kahverengi gezmeye filan giderken hep üstüne giyer. Kettle almıştım anneler gününe yakın ama bunun sevinci ve duası oğluna gitti neden evliyiz ve oğlunun parası çünkü. Halbuki oğlunun bana eve yemeklik al diye verdiği parayla almıştım 🙄🙄 200 tl ya. Neyse kvalide işte 😂😂😂

Ben yazma işlemiştim sürekli takar nereye gitse gelinim yaptı der. Yelek ördürmüştüm kahverengi gezmeye filan giderken hep üstüne giyer. Kettle almıştım anneler gününe yakın ama bunun sevinci ve duası oğluna gitti neden evliyiz ve oğlunun parası çünkü. Halbuki oğlunun bana eve yemeklik al diye verdiği parayla almıştım 🙄🙄 200 tl ya. Neyse kvalide işte 😂😂😂
Amann boşver seni sevsin de o yeter 😀😂 seni güzel anıyor işte 😀 bende yazma yapacağım kesin kararım ama runner a dantel işleyip yapmakta istiyorum öyle düşünmüştüm açıkcası 🤗

B
Bilmiyorum ki yarın sevgilime soracağım ama kesin yazma yapacağım 😀🤗 renk konusunda kararsızım
Sevgiline söyle hangi rengi seviyor ve sana bir tane yazmasının fotosunu atsın annesine çaktırmadan. Benim işlediğim yazmayı annem al bunu işle demişti 😂😂 kayınvalidem pembe sever ama yaşıma yakışmıyor diye takmaz. Lacivert bir yazma işlemiştim

X