Çatlaklar Selülitmi çatlakmı

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

AfetiDevran34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2022
1.051
1
Merhaba
Benim ergenlik döneminden beri kalçalarımda beyaz beyaz çizgiler var sanki derinin altında o çizgiler
Çatlakmı selülitmi olduğunu nasıl anlarım google den araştırdım ama pek anlamadım ne olduğunu
Ve bu beyaz çizgiler nasıl geçer
Kiloda alıp vermedim neden olmuş olabilir acaba
Canımı çok sıkıyor bunlar daha yaşım kaç ki böyle oldu 13 yaşımda filan çıktı:KK43:(

bende de var asla kırmızı olmamıştı başta birden bembeyaz olmuş kaldı kalçamızda yapacak pek bir şey yok yenileri oluşmaması için nemlendirici kullanmamız gerekiyor :)

Boy uzamasından da oluyor. Hepimizde az ya da çok var, benim çatlak olmayan yerim yok vücudumda. Üzülmeyin, kafaya takmayın hiç. Tek çözümü lazer tedavisi. Kas kazanmak da biraz görünümünü azaltıyor. İlk üyenin dediği gibi kremlere yağlara bir sürü para vermeyin boşuna. Sadece yenilerinin oluşmasını önleyebilirsiniz, özellikle de beyaz olanlarının ameliyat hariç bir çözümü yok.

Boy uzamasından da oluyor. Hepimizde az ya da çok var, benim çatlak olmayan yerim yok vücudumda. Üzülmeyin, kafaya takmayın hiç. Tek çözümü lazer tedavisi. Kas kazanmak da biraz görünümünü azaltıyor. İlk üyenin dediği gibi kremlere yağlara bir sürü para vermeyin boşuna. Sadece yenilerinin oluşmasını önleyebilirsiniz, özellikle de beyaz olanlarının ameliyat hariç bir çözümü yok.
Evet boyum 10 cm birden attı bende öyle düşünüyorum
İnsan kendini yaslanmış hissediyor
Kremlere zaten inanmıyorum peki ameliyat hakkında bilginiz varmı

Evet boyum 10 cm birden attı bende öyle düşünüyorum
İnsan kendini yaslanmış hissediyor
Kremlere zaten inanmıyorum peki ameliyat hakkında bilginiz varmı
Yok maalesef. Sadece çatlaklarına çok takılan her şeyi deneyen arkadaşlarımdan tek çözümün bu olduğunu duydum. Dediğim gibi takılınacak bir şey değil çatlaklar, çatlağı olmayan çok az insan var. Kesinlikle bunun için lazer vs uğraşmaya değmez.

X