Selülit Selülit Yağı İle 20 Günde 5 Cm

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
selülüt yağını nereden temin edebiliriz aktardan bulmamız mümkün mü yoksa özel bir karışım mı canım

tamam alalımda portakal rengi dışında bilgi vermemişsin canım.Kullanalı bayağı olmuş şimdiki durumu ve ismi hakkanda yardımcı olabilir misin?

sevgili minaberfi, Ankara'daki bir aktardan mı aldın mucize dediğin kremi ?
Eğer öyleyse aktarın tam adresini verebilir misin oraya gidip gelenimiz eksik olmaz onlara aldırtayım bir de senin geçtiğini söylediğin çatlaklar doğum çatlakları mı bilgi verirsen sevindirirsin beni ve benim gibi selülitten çatlaktan muzdarip binlercesini burada isim vermenin sakıncası yok bildiğim kadarıyla

selülit yağını nerden alıyorsun içinde neler var bilgi ver
ebilirmisin canım tşkler

Olay spor ve diyette arkadaşlar. Kremmiş, çaymış bunlar takviye olur sadece..

arkadaşlar bence tek çözüm yürüyüş bol su içmek ve yürüyüşe giderken ince çöp poşedini giyiyorsunuz basen bacak veya göbekden üzerinede korse giyip sıkı tutması için yürüyorsunuz inanın ben 95 kiloydum şu an 60 kilodayım hem zayıflamama yardımcı oldu hemde selilüt diye bir şey kalmadı sıfır selülit için tavsiye ederim

arkadaşlar bence tek çözüm yürüyüş bol su içmek ve yürüyüşe giderken ince çöp poşedini giyiyorsunuz basen bacak veya göbekden üzerinede korse giyip sıkı tutması için yürüyorsunuz inanın ben 95 kiloydum şu an 60 kilodayım hem zayıflamama yardımcı oldu hemde selilüt diye bir şey kalmadı sıfır selülit için tavsiye ederim

segili nigref şu çöp poşetini nasıl giyiyorsun

ya ben bu kabak lifinde takıldım.nerden bulcaz bunu aktardan falanmı.kurtulmam lazım selülitlerden yaf:1no2:

canım epruh ...ya biraz daha bilgi versen de okusak..mesela spor kaç gün:*yeşil çayın fazlası zararlı diye biliorum?o kaç gün?diet derken?
yani kısacası cnm biraz daha bilgiye ihtiyacımız var....
kendine dikkat et...bye
:teytey:

arkadaşlar bacaklardaki selülit için bisiklet sürün derim ben bir ay düzenli yaptım hiç birşey kalmadı

X