Deri ve Cilt Hastalıkları Sedef hastalıgı ömür boyu kullanman geeeken igne

Her sey gelip gecici

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
599
422
En yakın arkadasım sedef hastalıgına yakalandı 4 yıldır (sitelara) adında yuksek dozlu 90 mg igne vuruluyor. Bu igne yi ömür boyu vurulucakmıs.. Yan etkileri cok yuksek oldugu icin seker hastası da oldu.. Ve cok üzgün... Gitmedigi doktor kalmadı... Bu ılac zamanla ömür ün kısaltabilrmiş ve vucudun da daha baska hastalıklara vericebilrmiş. Bu ilacı 3 doktorun onayında kullanıyor. (BU İLACI KULLANAN VARMI) baska bildiginiz care varmiş veya doktor??! Bana buraya sormamı istedi... Yorumlarınızı bekliyorum...

En yakın arkadasım sedef hastalıgına yakalandı 4 yıldır (sitelara) adında yuksek dozlu 90 mg igne vuruluyor. Bu igne yi ömür boyu vurulucakmıs.. Yan etkileri cok yuksek oldugu icin seker hastası da oldu.. Ve cok üzgün... Gitmedigi doktor kalmadı... Bu ılac zamanla ömür ün kısaltabilrmiş ve vucudun da daha baska hastalıklara vericebilrmiş. Bu ilacı 3 doktorun onayında kullanıyor. (BU İLACI KULLANAN VARMI) baska bildiginiz care varmiş veya doktor??! Bana buraya sormamı istedi... Yorumlarınızı bekliyorum...
Bakın izmirde bı profesör var .ben para boşa gidecek o da duzeltemez diye cekinip bir müddet gitmedim ama eşim kayınvalidem çok ısrar ettiler gittim . İyileştim ...sedef değil başka cilt hastaligi bende ki.illet amabendeki de emin olun.

Neyse kayınvalidemin şark cibanini ve
kayinvalidemin ablasının burnunda kansere dönüşecek bı dokuyu iyilestirmis.benide % 80 düzeltti

İzmirdeyseniz isim verebilirim

Bakın izmirde bı profesör var .ben para boşa gidecek o da duzeltemez diye cekinip bir müddet gitmedim ama eşim kayınvalidem çok ısrar ettiler gittim . İyileştim ...sedef değil başka cilt hastaligi bende ki.illet amabendeki de emin olun.

kayinvalidemin ablasının burnunda kansere dönüşecek bı dokuyu iyilestirmis.benide % 80 düzeltti

İzmir de degil ama iyi olmak için oraya da geri tr her şifalı kablıca ne varsa ıl ıl gezdi cünkü. Dr. İsmi nedir ve nerde

İzmir de degil ama iyi olmak için oraya da geri tr her şifalı kablıca ne varsa ıl ıl gezdi cünkü. Dr. İsmi nedir ve nerde
Alsancakta ama belki taşınmıştır .bir yıl olmak üzere uğramıyorum artık iyileştigim için.
Fezal ozdemir profesör
Google den bakın bı adresine
İnanın çok memnunum ama 600 TL ödeme alıyor ,😔

Alsancakta ama belki taşınmıştır .bir yıl olmak üzere uğramıyorum artık iyileştigim için.
Fezal ozdemir profesör
Google den bakın bı adresine
İnanın çok memnunum ama 600 TL ödeme alıyor ,😔
Bakıcam cok tesekkür ederim sagolun.. Pahalıymış baya ama yapcak bişi yok

İzmirliyim ve hiç duymamıştım şimdiye kadar bu ismi. Bildiğimiz eczane ilaçlarını mı yazıyor yoksa kendi reçetelerini mi hazırlıyor?

Banadà bulunmadıkça bazı hastalar bu şekilde lezyonlarında hafifleme görmüş o nedenle sordum
Yazın güneş ve deniz iyi geliyor. Kışında çok azdığı zaman deniz suyu alıp banyo yaparken bir süre içinde bekletiyorum. Bir sürü krem kullandım ama hiç fayda göremedim maalesef. Bir müddet kaybediyor bazı kremler ama tekrar geliyorlar. Yayılmasını da engellemiyor hiç bir krem. Ama kendimde farkettiğim; stres. Ne zaman sıkıntılı olsam çok daha coşuyor sedeflerim ve atlamada yapıyor. Son stres anımda sol ayağımda çıktı, yerleşti orayada..

X