Sarkma ve kilo verme

sarkmanın min olması için;
protein ağırlıklı beslenme,
kas çalıştırmayı ihmal etmemek gerekir bunun için illa ki spor salonuna gitmek şart değil evde de pekala yapabilirsiniz ama her gün düzenli yapmak gerekmektedir
İşte orası sorun 2 çocuk biri 1.5 yaşında diğeri 3 aylık inşallah bişeyler yapmaya çalışacam

Bende 37gün önce sezaryen doğum yaptım 65le hamile kalıp 79la doğuma girdm şuan 70im 10 kilo versem ne iyi olur . Bugun sabah diyete başladım ama demin bozdum :KK70: 40ım bile çıkmamışken sabırsız ve aceleci olduğumun farkındayım bu gobek nasıl gidecek görmek istemiyorum aynaya küstüm.
Benim göbek ilk doğumdan 1 sene sonra toparlanmıştı az çok hoppp tekrar hamile kaldım daha kötü şimdi sarkıyor resmen gel birlikte diyet spor yapalım sen bana motive ol bende sana :)

Benim göbek ilk doğumdan 1 sene sonra toparlanmıştı az çok hoppp tekrar hamile kaldım daha kötü şimdi sarkıyor resmen gel birlikte diyet spor yapalım sen bana motive ol bende sana :)
Ay ne iyi olur. Normal mi doğurdun ? Eğilip kalkerken ağrım oluyor ben mekik çekmeyi özledim gebelikten önce tavşan gibi sekerdim ne güzel. Sana tavsiyem 3 beyazı kes. Bol su aktif yaşam ve bol bol ip atla gümbür gümbür evleri inlet :) ip atlamak daha çok kalori yakıyor çünkü. Göbek konusuna gelince göbeğin yokta derin mi sarkıyor ? Bu deriyi nasıl toparlayabiliriz acaba ? Olmadı kanepeye uzan ayağının ucuna yastık koy onu al bırak sürekli yattığın yerden en güzel mekil :)

Ay ne iyi olur. Normal mi doğurdun ? Eğilip kalkerken ağrım oluyor ben mekik çekmeyi özledim gebelikten önce tavşan gibi sekerdim ne güzel. Sana tavsiyem 3 beyazı kes. Bol su aktif yaşam ve bol bol ip atla gümbür gümbür evleri inlet :) ip atlamak daha çok kalori yakıyor çünkü. Göbek konusuna gelince göbeğin yokta derin mi sarkıyor ? Bu deriyi nasıl toparlayabiliriz acaba ? Olmadı kanepeye uzan ayağının ucuna yastık koy onu al bırak sürekli yattığın yerden en güzel mekil :)
Ay canım ne güzel söylüyorsun o söylediklerin bir çocuklukar için geçerli benim iki tane biri acıkırken diğerinin uykusu geldiği zor bir hayat sürüyorum şuanda:) ben normal doğum yaptım senin egzersizler için biraz daha vakte ihtiyacın var ama sıkıntı yapma şimdilik yediklerine dikkat et sütün çok yemeyle alakası yok bol sıvı al çorbanı eksik etme

öncelikle kesinlikle yavaş kilo verin ayda 3-4 ü geçmeyin hatta hızlı sarkma oluyorsa kesinlikle 2 kilodan fazla vermeyin. yağlı hamurişini bırakın kalori listesi edinin düşük kalorili ama kas kaybetmeyeceğiniz yiyecekleri tüketin ve mutlaka bol su tüketin. Evde yapılan basit egzersizler var hergün 10 dk ayırsanız yetiyor. yavaş ama emin adınlarla ilerleyin. mesela bulaşık dizerken yemek yaparken popo ve pelvis sıkılaştıran popoyu sık bırak hareketi var hem rahmi iyi toparlıyor hem popoyu kaldırıyor. karın için yarım mekik tam mekik öneririm. göğüs için elleri kafanızda birleştirip makas hareketi yapın iyi oluyor. Bunlar hep evde çocuklarla yapabileceğiniz şeyler. tatlı isterse canınız kuru meyveler önerim. meyveli yoğurt. yoğurt sık sık tüketin bağırsaklarınızı çalıştırır. Allah kolaylık versin umarım hayal ettiğiniz kiloya ulaşırsınız ve sağlıklı diri bir vücudunuz olur :)

Morelinizin bozulmaması icin büyük hedefler degil minik hedefler koyup buyuge ulasin ilk onceliginiz 5kilo vermek olsun ic bacak ic kol calisin yemenize dikkat edin

Ay canım ne güzel söylüyorsun o söylediklerin bir çocuklukar için geçerli benim iki tane biri acıkırken diğerinin uykusu geldiği zor bir hayat sürüyorum şuanda:) ben normal doğum yaptım senin egzersizler için biraz daha vakte ihtiyacın var ama sıkıntı yapma şimdilik yediklerine dikkat et sütün çok yemeyle alakası yok bol sıvı al çorbanı eksik etme
Çocuklar kaç yasında ? Çok mu yaramazlar ? Ev işi bile spor ben sırf zayıflayım hareket olsun dıye temizlik yapardım :KK70: emmeyi erken bıraktı bebeğim malesef bi kaç gündür emziremiyorum doğduğunda sarılık oldu bol bol beslemek için biberonla mama vermek zorunda kaldm biberona alıştığı için göğsümle kavga halinde. Emsene işte hem kendine hem bana faydası var dimi yani . anne sütü alırdı ne güzel bende oturduğum yerden kalori yakardım emzirerek :KK70:

X