Sarı saçım mor şampuan ile gri olduu lütfen yardım edin ?

AsabiLeydi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2020
5
0
24
Arkadaşlar bir hafta sonra yakınımın düğünü var saçlarkm sarı ombreydi turunculuk var diye mor şampuan yaotım ama süresini geçirdim gri beyaz oldu saçım kuaföre gittim cila olmadı boyatamam tekrar evde ne yapabilirim gri rengi akıtmak için beyaz sabun falan diyorlar bu gri renk akıp birazda olsa sarıya döner mi yardım edin nolur ?

Sari boyanin uzerine azicik mor boyamissiniz gibi bir durumda su an. Mor icin yaptiginiz islem sariyi da bitirebilir.
Arkadaşlar bir hafta sonra yakınımın düğünü var saçlarkm sarı ombreydi turunculuk var diye mor şampuan yaotım ama süresini geçirdim gri beyaz oldu saçım kuaföre gittim cila olmadı boyatamam tekrar evde ne yapabilirim gri rengi akıtmak için beyaz sabun falan diyorlar bu gri renk akıp birazda olsa sarıya döner mi yardım edin nolur ?

Sari boyanin uzerine azicik mor boyamissiniz gibi bir durumda su an. Mor icin yaptiginiz islem sariyi da bitirebilir.
Hayır saçım sarıydı mor şampuan ile gri oldu yanlış anladınız sanırım bu griyi nasıl akıtırım yani boya değil çok beklettiğim için sarısı beyaz ve gri oldu

Hayır saçım sarıydı mor şampuan ile gri oldu yanlış anladınız sanırım bu griyi nasıl akıtırım yani boya değil çok beklettiğim için sarısı beyaz ve gri oldu
Bir kaç yıkamada normale dönüyor

Mor turuncunun kontrast rengidir. Karıştırdığın zaman notr nir renk elde edersin. Ama cok beklettigin için gri olmus. Bu griyi kaldiramazsin ki. Ustune boya sürmüşsün gibi düşün. Napacaksın? Akitmaya kalksan sari da akar.

Mor turuncunun kontrast rengidir. Karıştırdığın zaman notr nir renk elde edersin. Ama cok beklettigin için gri olmus. Bu griyi kaldiramazsin ki. Ustune boya sürmüşsün gibi düşün. Napacaksın? Akitmaya kalksan sari da akar.
Gerçektrn mi şuan okadar moralim bozuk ki ne yapmam gerekiyor böyke kötü sonuç aldığım için annem çok kötü davranıyor bu kötü renk yıllandıkça nasıl bi renk alı aynı kalır mı yani

Ama saçlarımı griye boyasaydım akardı ama sarı olan saçım şampuan yüzünden griye döndü akar mı gerçekten sarıya döner mi
Mor sampuanı bende kullanıyorum ve almadan evvel çok video izledim... Video da ki kızlar mora boyar bile diyorlardı bir kaç yıkamada normal e dönüyormuş...

Ama akmaz diyorlar çünkü sarı saçımı açtı gibi birşey oldu beyaz oldu saçlarım
Hımmm bilmiyorum ki mor oldu diyen bile vardı bir kaç yıkamada normale dönmüş... Ki mor sampuan da zaten devamlı kullanılan bir sey bu nedenle bence etkisi gidecek diye tahmin ediyorum. Yoksa neden uzun süreli kullanım olsun ki....
Sen sabret bence canım bir kaç yıkamada kullanma hatta bir kaç hafta kullanma hiç... Normale döner diye düşünüyorum...

Gerçektrn mi şuan okadar moralim bozuk ki ne yapmam gerekiyor böyke kötü sonuç aldığım için annem çok kötü davranıyor bu kötü renk yıllandıkça nasıl bi renk alı aynı kalır mı yani
Endişelenme boya siliciler var gittiğin kuaför nasıl akitamamis anlamadım bende kuaförüm bulunduğunuz şehirde kuaför malzemesi satan yerler mutlaka vardır orda vardır saçınıza uygulayın boya silici yi kusturucaktir alttaki sarı renk içinde 10.0 veya 11.0 uygulayın hiç bir zararı olmaz saçınıza

X