Samsung marka buzdolabı kullanan var mı arkadaşlar?

Mxixsra

Paşa nın annesi
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2008
12.041
11
Canlar dün akşam Samsung marka buzdolabı beğendim.Ancak çevremde hiç yok kullanan.Bilgisi olanların paylaşımını rica ediyorum.Şimdiden teşekkürler...

canım merhaba.. biz çamaşır makinesini samsung aldık tavsiye üzerine üstelik fiyatı da çok uygundu..Burda da bi arkadaş kullandığını ve memnun olduğunu söylemişti.. şimdilerde de buzdolabı alcaz gene samsung marka düşünüyoruz.. Bi sitede ''beyaz eşya tavsiyeleri'' diye bi topik bulmuştum. Orda bi arkadaş herkese tavsiyede bulunuyodu galiba teknik servisçiymiş arkadaş.. Samsung marka buzdolabını çok tavsiye ediyodu..Dünyada samsung lider kompresör üreticileri arasındaymış..Biz de samsungun RT62UDEW modelini beğendik..Hem de çok büyük hacimli 600 küsür lt idi sanırım brüt olarak..

Son düzenleme:
Sevgili isaura bilgilerin için çok teşekkür ederim.Bizim beğendiğimizde 500 lt likti ,gri ve su pınarlıydı en önemlisi de fiyatı çok uygundu nakit 2000 taksitli 2200 :)))Alalım o zaman hemen

samsungrt62udew2uw5.jpg

w525.png

samsungrt62udewbt1.jpg

w525.png

SAMSUNG RT62UDEW No Frost Beyaz Buzdolabı

620 litre brüt hacim
Cool curtain system
Silver Nano system

Su pınarsız

GENEL ÖZELLİKLER ]
Dondurucu Kapasitesi 132
Soğutucu Kapasitesi 368
Boyutlar (Net)(mm) 772 x 1795 x 735
Boyutlar (Paket)(mm) 821 x 1896 x 775
Ağırlık (Net) 91
Ağırlık (Paket) 101
Güç Kaynağı 220v/50hz
Güç Tüketimi 520 kWh/yıl
Kontrol Elektronik
Su Haznesi Su pınarsız (yok)
Twin Cooling Sistemi -
I - Cool Cool booster
Cool Curtain Sistemi Var
Multi Flow Var
Chill Bölmesi TRI-COOL ZONE
Sebze & Meyve çekmeceleri 1
Koku Giderici Var
Buzluk Çevirmeli
Raf Sayısı 3
Kapı Alarmı Var
Dondurucu Yıldız Sınıfı 4 Yıldız

dartyde bakmıştık buna.. 1949 ytl idi.. fakat başka yerden daha ucuza bulacağımızı düşünüyorum..Sen antalyadaymışsın daha ucuza bulabilirsin malum istanbul pahalı şehir :KK43:(

Tam tersine tatlım İstanbul da çok ucuz.Dün burdaki samsung bayi de aynısını söledi.Hatta bir yerin ismini verdi ama ben hatırlamıyorum :KK43:Özelden msj nıda aldım tşk

aaa istanbul muş ucuzmuş cidden.. şaşırdım doğrusu gerçi burda alternatif çok olduğu için yarış da çok mağazalar arasında biri indirim yapınca diğeri de yapmak zorunda kalıyor.. Bu yönden ucuz olabilir haklısın.. Bi de o siteyi incele derim çok yararlı bilgiler vermiş insanlar gerçekten..

Canlar dün akşam Samsung marka buzdolabı beğendim.Ancak çevremde hiç yok kullanan.Bilgisi olanların paylaşımını rica ediyorum.Şimdiden teşekkürler...

canım bende buz dolabımı, çamaşır makinemi,lcd tv samsung aldım. çevremde kullananlar var çok memnun olduklarını söylediler. benim aldığımda su pınarlı. daha evlenmediğim için kullanmadım ama kullananlar memnun inşallah hepmiz memnun kalırız.

burcuuzunay çamaşır makinen hangi model peki? Etrafındakilerden wf6700nav model kullanan var mı?

burcuuzunay çamaşır makinen hangi model peki? Etrafındakilerden wf6700nav model kullanan var mı?

Samsung WF8700 1000 devir 7 kg yıkama kapasitesi A enerji sınıfı Fuzzy logic Elmas kazan Silver Nano sağlık sistemi Air refresh sistemi Beyaz renk Gövdeye gömülü geniş gümüş kapak... BENİM ALDIĞIM ÇAMAŞIR MAKİNESİ BU MODEL. ÇEVERMEDE KULLANAN VAR AMA MODELİNİ BİLMİYORUM.

tamam cnm biliyorum o modeli de şimdilerde kampanyada zaten.. 200 lira fark verip de 8700 mü alsak diye düşünüyoduk biz de..Karar veremedik henüz.. İnşallah iyi günlerde kullanırız hepimiz..sorunsuz beyaz eşya en önemlilerinden bence.. Servis işleriyle uğraşmak kadar zor bişi yok

bende burcunun aldığı o model ve de siemensin WM12E462TR modeli arasında kaldım... siemens daha pahalı ama hangisi daha iyi karar weremiyorum::KK43:(((
samsungun bende çok iyi olduğunu duydum...

canım merhaba.. biz çamaşır makinesini samsung aldık tavsiye üzerine üstelik fiyatı da çok uygundu..Burda da bi arkadaş kullandığını ve memnun olduğunu söylemişti.. şimdilerde de buzdolabı alcaz gene samsung marka düşünüyoruz.. Bi sitede ''beyaz eşya tavsiyeleri'' diye bi topik bulmuştum. Orda bi arkadaş herkese tavsiyede bulunuyodu galiba teknik servisçiymiş arkadaş.. Samsung marka buzdolabını çok tavsiye ediyodu..Dünyada samsung lider kompresör üreticileri arasındaymış..Biz de samsungun RT62UDEW modelini beğendik..Hem de çok büyük hacimli 600 küsür lt idi sanırım brüt olarak..

memnun musun çamaşır makinesinden. görüntüleri çook güzel

ay kızlar tam aradığım konuu bizde dün beğendik dartyden samsung buzdolapları hatta ben sordum dedim diğermarkalar pahalı samsunglar neden ucuz ve ben çevremde kullanan çok bilmiyorum dedim, adam da bana eskiden sırf yurtdışına üretşm yapıyordu artık türkiye pazarıan da açıldı ondan böyle aslında bir nevi tanıtım fiyatları dedi kararsız kaldık duymadık samsung buzdılabı kullanan ama sanırım alcaz çünkü hep içleri çok geniş hem de fiyatalrı çok uygun Alalh yüzümüze baksın ne deyim:Saruboceq:

Arkadaşlar geçen gün nişanlımla birlikte buzdolabı ve lcd tv bakmaya gittik.. tv 'ye nişanlım karar veriyor özelliklerini o daha iyi anladığı için 82 ekran alcaz buzdolabına ise buna karar verdik kullanan arkadaşlar varsa lütfen bana fikir verebilirmi? Fiyatıda uygun geldi bu buzdolabı için 2.000 lira peşin alcaz biz 1.800 e kadar düşürdüler. zemuszemus
Birde kızlar bunu ben katalogda gördüm ellerinde bu modeli incelemem için mağzada yoktu iç yerleştirmesini ise internetten bulamadım bu konudada yardımcı olursanız çok sevinirim.... Şimdiden çok teşekkürler kızlar.. opuyorumnanaktan

Kapasite (Brüt) : 555
Kapasite (Net) : 550
Dondurucu Kapasitesi : 193
Soğutucu Kapasitesi : 157
Boyutlar (Net)(mm) : 912x1789x734
Boyutlar (Paket)(mm) : 974x672x605
Ağırlık (Net) : 115
Ağırlık (Paket) : 126
Güç Kaynağı : 220v/50hz
Güç Tüketimi : 550kWh/24s
Kontrol : LED
Multi Flow : Var