Sallanan diş normal haline döner mi

Asminn1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2020
29
-2
25
Merhabalar, tırnaklarımı yediğim için iki ön dişim sallanmaya başladı yada kafama taktığım için bana öyle geliyor bilmiyorum. Tırnak yemeyi bıraktım ama elimle oynayınca ve çenemi sıkarken sallanıyor gibi dilimle oynatınca bişey yok. Yemek yerken ön dişime baskı yapmamaya çalışıyorum ama bu durumu çok kafama takmaya başladım. Vücut kendini iyileştirme özelliğine sahip olduğu için zamanla düzelir mi yoksa bir hekime mi görünmeliyim teşekkürler

Diş etlerinde çekilme olduğunda da sallanıyor gibi gelir dişler. Diş eti normale döndüğünde o his geçer. Öyle bir problem falan var mı?

Diş etlerinde çekilme olduğunda da sallanıyor gibi gelir dişler. Diş eti normale döndüğünde o his geçer. Öyle bir problem falan var mı?
Hayır sadece kafama taktığım zaman diş etimde ağrı olmaya başlıyor normalde bişey yok Bi öneriniz var mı peki ne iyi gelir bu durumda

Hayır sadece kafama taktığım zaman diş etimde ağrı olmaya başlıyor normalde bişey yok Bi öneriniz var mı peki ne iyi gelir bu durumda

Kafaya taktığınız vakit olup başka zamanlarda olmuyorsa psikolojik sanırım. Kafaya takmamak o aklınıza geldiğinde başka şeylerle uğraşmak unutturabilir başka da bir fikir gelmiyor ki aklıma. 🥰

X