Saldırı mı değil mi

Arkadaşlar ben erkek arkadaşımdan ayrılmak istediğimi söylemek için son kez buluştum. Arabasına bindim. Ama benden ayrılmak istemediğini söyledi ve zorla elimi tuttu. Ben bütün gücümü kullandım çektim ama o yine zorla elimi tuttu bu bir on dakika falan sürdü. En sonunda hakaret ederek zorla arabadan inmeyi başardım. Aslında cinsel saldırı suçu oluyor. Polise gitmeyi düşünüyorum ama sizce ben mi çok abartıyorum. Size de bir danışmak istedim. Çünkü her şeyi abartan biriyim.

istemediğiniz adamın arabasında ne işiniz var? Telefonda söyleyin ya da kalabalık bir yerde görüşün, bitmiş şeyin ne görüşmesi olacak, bitene kadar zaten herkes söylemiştir söyleyeceğini.

her şey googleda yazdığı gibi olsaydı kimse hukuk okumaz, kendini savunurdu mahkemede.

Cinsel saldırı falan da değil yani, o da karşı atak olarak “sürtünmek istedi, hayır dedim kızdı” diyebilir bence

istemediğiniz adamın arabasında ne işiniz var? Telefonda söyleyin ya da kalabalık bir yerde görüşün, bitmiş şeyin ne görüşmesi olacak, bitene kadar zaten herkes söylemiştir söyleyeceğini.

her şey googleda yazdığı gibi olsaydı kimse hukuk okumaz, kendini savunurdu mahkemede.

Cinsel saldırı falan da değil yani, o da karşı atak olarak “sürtünmek istedi, hayır dedim kızdı” diyebilir bence
Evet arabasında olmam hataydı tamamen konuşup bitirmek için binmiştim haklısınız. Onun ne yapacağını düşünemedim. Karşı atak olarak iftira atabilir haklısınız sonuçta delil falan yok.

X