Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç prp ve mezoterapi yaptıranlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Gullhann

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2022
2
0
24
Selamlar sadece bu soruyu sormak için uye oldum sayfaya o kadar kafamı kurcalıyor ki bu durum 22 yaşındayım ve saçlarım dokuluyor pcos tan kaynaklı mezoterapi yaptırmayı düşünüyorum ama ne kadar araştırırsam araştırayım bir türlü net bişey oluşmadı kafamda . Psikolojim bozuldu resmen. Doğal kızıl kıvırcık saçlarım vardı 😔şimdi bi tutam kalmiş. Benım durumunu yaşayan varsa lutfen yazabiliri mi kavuşur muyum eski saçlarıma.

Eklentiler

• IMG_20220523_015634.jpg
    IMG_20220523_015634.jpg
    88,2 KB · Görüntüleme: 205
Merhaba, pcostan dolayı dökülüyorsa pcosa yönelik tedavi gerekli. Forumda aratın felice gersh diye bir doktorun upuuuzun yazısi var kafanızda yol oluşmuş olur. Mezoterapi deneyebilirsiniz destekleyici tedavi 3-4 seans gidip faydasini gorurseniz devam edebilirsiniz. Eğer testesteronunuz yüksekse ona yönelik bir tedavi veya kilo problemi, insülin direnci vs.. kök nedenlere odaklanmak gerekli.

Testosteron ve prolaktin yüksek şu an ona yonelik tedavi görüyorum kilo da aldım😔ne kadar diyet yaparsam yapayım çok zor kilo veriyorum

Testosteron ve prolaktin yüksek şu an ona yonelik tedavi görüyorum kilo da aldım😔ne kadar diyet yaparsam yapayım çok zor kilo veriyorum
Diyetle kilo verilmeyen dirençli durumlarda gluten ve süt ürünlerini bir süreliğine diyetinizden çıkarmak denenebilir. Sebze ve protein ağırlıklı bir beslenme ve spor şart tabi. Doğum kontrol hapı kullanıyorsanız da kilo vermeniz zor. Testosteron yüksekliği de prolaktin yüksekliği de döker.

X