Lekeler, Çiller Roza hastalığı

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Merhaba öncelikle com geçmiş olsun bende 24 yaşındayım ve aynisi bende de var insan aynaya bakası gelmiyo bende beyaz tenliyim ve çok hassas bir cildim var aynı kizariklik bende de imkanlardan dolayı bisey kullanamıyorum doktorada gidemiyorum eğer bu kremlerden kullanırsam faydası olur mu acaba
Çok geçmiş olsun öncelikle bende yıllardır devam eden rahatsızlık tam bir çözümü bulunmuyor çünkü sebebi net değil karacigerledden stresten vb şeylere bağlayanlar var yeme içme hususunda ve strese dikkat edince patlama olmadan sakin seyrediyir

mrb. ben de beyaz tenliyim ve kızarıyorum roza dendi bana da. geçmez sadece ilerlemesini önlersin dedi 20 yaşındayım ve yazın özellikle yanağıma yayılıyo bu kızarıklık ve çok kötü oluyor. şunu da sormak istyorum size ben de kılcal damar genişlemesi de var bu yüzden burun kenarlarım da dahil kırmızı fakat dudağımın üstünde ilginç bir renk değişmesi var beyaz bıyık gibi duruyor. sizde de var mı bu durum?hangi il de hangi doktora gittiniz acaba mesaj atabilirseniz sevinirim. ben mesaj atamıyorum. bi de sizde ki boyutu neydi? ve hala kullanmaya devam ediyomusunuz? k.bakmayın çok soru sordum artık bı durumdan bıkmış biri olarak :KK43:
Hangi ildesin ben istanbuldayım hep bakıyorumda burda çok yorum yok olanlar var ama bu hastalık ömürlük bizle yaşıycak tedavi yöntemleri çok az ilaç krem ve lazer deniliyo oda her yıl hastalık konrol altına alınmak içinmiş bunların hepsi maddi sıkıntı benim çok ümidim kalmadı yeni bişeyler varsa yazın lütfen

X