robot süpürge problemi

birdertlibasim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2023
78
89
merhabalar herkese. geçen hafta philips aqua 3000 model robot süpürge aldım. alet iyi hoş da bazen silerken sadece suyu verdiği yerlerin izi görünüyor arkasından çizgi şeklinde. mopu sürekli ıslatmak mı gerekiyor yoksa yanlış yaptığım bir şey mi var bilgisi olan varsa yazabilir mi

merhabalar herkese. geçen hafta philips aqua 3000 model robot süpürge aldım. alet iyi hoş da bazen silerken sadece suyu verdiği yerlerin izi görünüyor arkasından çizgi şeklinde. mopu sürekli ıslatmak mı gerekiyor yoksa yanlış yaptığım bir şey mi var bilgisi olan varsa yazabilir mi
Bende 7000 serisi aldım. Sürekli on panel.engellendi gibi bir uyarı veriyor. Siz çözüm bulabildiniz mı?bir türlü haritalandirmayi beceremedim.halilarla

Benim xiomi hic sildirmedim. Halıyı taniyıp atliyomu philip. Halıyıda siler diye denemedim bile

Ben çözdüm halıyı hiç paspas yapmıyor. Meğer hata yapıyormuşum .önce haritaladim sonra tüm evi süpürdü ve sildi. Verdiği uyarı da azaldı

Ben karıştırırken ayarlar buldum. Paspasın da düşük su orta yüksek gibi sululuk ayarı var.onu orta yaparsan su birakmiyor

Bende 7000 serisi aldım. Sürekli on panel.engellendi gibi bir uyarı veriyor. Siz çözüm bulabildiniz mı?bir türlü haritalandirmayi beceremedim.halilarla
lazer veya kamera varsa kamerayı silmek gerekiyor belki göremiyordur bir de ışınların açık olması lazım alet çalışırken pek nazlı vallahi o mu bana ben mi ona hizmet ediyorum belli değil
Benim xiomi hic sildirmedim. Halıyı taniyıp atliyomu philip. Halıyıda siler diye denemedim bile
benim alette hali tanımıyor sözde halıya gelince mopu kaldırıyor da bende olmuyor o. alan seçebiliyorum ama paspas yapmaması için
Halıyı seçip paspas yapma şeklinde ayarı varmış ancak ben beceremedim 🙈
özel temizlik bölümünde o uygulamada
Benimki haliyida siliyomus haliyi katlamak lazimmis filan vileda daha kolay geliyo o supursun yeter😅
ay evet en son öyle olacak da alete o kadar para verdim enayi gibi hissederim o zaman da 😂😂

X