Cilt Bakımı Ürünleri Rejuvi ürünlerini kullananlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

mert

Nirvana
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2006
1.618
13
bu ürünü kullanıp memnbun kalan yada yorum yapacak olan var mı?

bundan 3 sene önce sivilcelerim için gittiğim güzellik merkezinde bu ürünü vermişlerdi ve çok memnun kalmıştım.cildim resmen porselen gibi olmuştu.

hangi krem yada losyonu almıştın hatırlıyormusun.
ben aha serum,flavonoid complex,skin conditioner ve akne için minik bir şişe aldım geçen hafta.
hepsi 480ytl tuttu..pahalı gerçekten...

gerçekten hatırlamıyorum canım ya.evet pahalı bi üründür ama memnun kalırsın diye umuyorum.gerçi cildin tepkiside çok önemli.benim cildim çok çabuk cevap veriyor kullanılan ürüne.ama botanica ürünlerini rejüviye tercih ederim.

botanica yı hiç duymadım
o da güzellik merkezlerinde mi satılıyor?
rejuviden bir hafta için de memnun kaldım.verdiğim paraya değdi.hiç acımadım yani.

evet o da güzellik merkezlerinde satılıyor. bir ürünü sürekli kullanınca eskisi kadar iyi netice vermediği ve bu nedenle ara ara başka ürünlerin kullanılması gerektiği söylenir. botanica da bu yüzden aklında olsun derim

evet.uzun süre aynı bakım ürünlerini kullanmamak gerekiyormuş.arda bir değiştirmek lazımmış.bu cilt temizleme ürünleri ve şampuanlar için de geçerliymiş.

rejuvi bende c vitamini aha lı ürünlerini deneme boyu kullanıyorum ama daha karar veremedim alıp almamaya

c vitamini, AHA kremi, tonik ve yüz temizleyicisini kullanıyorum çok memnunum.
fiyatları piyasaya göre pahalı..

slm arkadaşlar. renkli güneş kremini almayı düşünüyorum .kullanan bilen var mı?

ben şu ana kadar aha lı serumu ve conditioneri çok beğendim.
özellikle conditionerin çinko içeriği cildime kuvvet verdi. maalesef bitti .yeniden almayı düşünüyorum.yağlı ciltler için çok güzel nir ürün

rejuvinin ürünlerinden memnun kaldığım ve biten ürünlerini almak için gütioner ve zel.merkezine gittim.ahaserum conditioner ve gece kremi aldım.ayrıca c vitamini serumunu flavonoid serumu ile karıştırıp kullanmamı tavsiye etti.gözenek ve kılcal damar problemlerine faydası oluyor...
bu ürünlerden ben de memnun kalıyordum.fakat düzenli hiç kullanamadım..

X