regl dönemi form çayları

nil1299

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
454
3
kızlar adet dönemi form çayları içiyormusunuz ben adetliydim içtim normalde 9 gün süren adet günüm 3 günde kesildi neden acaba çaylardan olurmu sizdede farklı oldumu ben öyle yorumladım sizce?

allah allah cok enteresan canım,ben de su anda adet görüyorum ama daha içmedim çayımı,ama sanmam ya.bak ben de merak ettim,denemek için içsem mi acaba :26::26:

ben ilgisi olduğunu düşünmüyorum.
hormonal mevsimsel olabilir.

kızlar adet dönemi form çayları içiyormusunuz ben adetliydim içtim normalde 9 gün süren adet günüm 3 günde kesildi neden acaba çaylardan olurmu sizdede farklı oldumu ben öyle yorumladım sizce?

bende sana katılıyorum canım en sonunda aynı sorundan yakınan birine rastladım ben ne zaman bu çayları içsem bıçak gibi kesiyor

Bende Adetimin 2. Günündeyim.
dünde bugünde 5'i bi yerde demlediğim çayımdan içiyorum 1 Litre (mate,kekik,yeşilçay,biberiye,funda karışımı)
benimde 4 gün sürüyor. bakalım bitince size yazarım olumlu olumsuz bişey oldumu diye. normalde ilaç kullanımlarında adet erken kesiliyor. ama bitki çayları için aynı şeyi duymamıştım. bakalım sonuç ne olacak.

arkdaşlar bugün 4.günüm. adetim son buldu. çayımı ara vermeden gün içinde 5 bardak (1 Litre) tükettim. yanında da 3 litre normal suyum. yeme düzenim diyete uygun yine. adet dönemi boyunca kesilme, ağrı sızı yada herhangi bir yan etki görmedim. belki herkeste farklıdır bilmiyorum. herkese sağlıklı zayıflamalarrrr :21:

X