Puv hastalığı

neokka

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2023
5
1
29
Merhaba arkadaşlar benim oğluma Puv tanısı konuldu araştırıyorum ama çok birşeyler bulamadım sistidkopi oldu 3ay sonra dmsa girecek 6 ay sonra bidaha sistiskopi dedi dr çok üzülüyorum düzelme olmassa böbreklerini kaybedebilirmiş lütfen başından geçenler ayrıntılı anlatabilir mi ve düzelme olan varmı

biz de puv tanısı aldık. Bebeğim 24 günlük daha :KK43: bu hastalığı yaşayanlar deneyimlerini paylaşabilir mi? Hepimize geçmiş olsun

Merhaba çok geçmiş olsun biz ilk ameliyatı olduk ikinciyi bekliyoruz ama de sistiskopi makinası bozuk 2 aya gelin dedi sizin durum nedir bizde 20 30 günlükken falan galiba öğrenmiştik

hamileyken öğrendim bu yüzden doktor 37.haftada doğum yaptırdı. Puv ameliyatı oldu oğlum. Öncesinde iki hafta enfeksiyon tedavisi gördü yoğun bakımda. 1.5 ay sonra da sistoskopi yapılacak böbreklerin etkilenme düzeyine bakılacakmış. Enfeksiyon kapmaması gerekiyor ne zamana kadar kimse net bişey söylemiyor ama uzun süre antibiyotik kullanmaya devam edeceğiz. Oğlumda ayrıca aksesuar parmak var bardet biedel sendromu olabilir dedi genetik doktoru. Wes testi uaptormamıızı önerdi. Allah şifa versin çocuklarımıza güçlü kalmaya çalışıyorum ama her gün ağlamaktan helak oldum. Çok yorucu bir süreç gerçekten

Merhaba arkadaşlar benim oğluma Puv tanısı konuldu araştırıyorum ama çok birşeyler bulamadım sistidkopi oldu 3ay sonra dmsa girecek 6 ay sonra bidaha sistiskopi dedi dr çok üzülüyorum düzelme olmassa böbreklerini kaybedebilirmiş lütfen başından geçenler ayrıntılı anlatabilir mi ve düzelme olan varmı
Merhabalar , ben oğluma hamileyim 22 haftalık , bebeğimde PUV var.
Konuyu takip etmek için geldim. Rabbim yavrularımıza şifa bulmayı nasip etsin inşaAllah.
Dua edeceğim hepimizin kuzuları için 🤲🏻
Siz kaç haftalık hamile iken öğrenmiştiniz B baharats

hamileyken öğrendim bu yüzden doktor 37.haftada doğum yaptırdı. Puv ameliyatı oldu oğlum. Öncesinde iki hafta enfeksiyon tedavisi gördü yoğun bakımda. 1.5 ay sonra da sistoskopi yapılacak böbreklerin etkilenme düzeyine bakılacakmış. Enfeksiyon kapmaması gerekiyor ne zamana kadar kimse net bişey söylemiyor ama uzun süre antibiyotik kullanmaya devam edeceğiz. Oğlumda ayrıca aksesuar parmak var bardet biedel sendromu olabilir dedi genetik doktoru. Wes testi uaptormamıızı önerdi. Allah şifa versin çocuklarımıza güçlü kalmaya çalışıyorum ama her gün ağlamaktan helak oldum. Çok yorucu bir süreç gerçekten
Evet cok yorucu aslında yoran korku ne olucak nasıl olucak sağlığı iyimi gibi korkular ve en ufak hastalığında pul mu acaba onun belirtisi mi enfeksiyon mu derken acillerde sabahlamak inşallah geçecek rabbim imtihan ediyor sonu selamet olsun tek dileğim ne hastalıklar var hastanede çok yattık enfeksiyondan dolayı neler gördüm gördükçe buna şükür ettim

Merhabalar , ben oğluma hamileyim 22 haftalık , bebeğimde PUV var.
Konuyu takip etmek için geldim. Rabbim yavrularımıza şifa bulmayı nasip etsin inşaAllah.
Dua edeceğim hepimizin kuzuları için 🤲🏻
Siz kaç haftalık hamile iken öğrenmiştiniz B baharats
Merhaba öncelikle sizede geçmiş olsun umarım bebeğinizde ileri seviye yoktur

Merhaba öncelikle sizede geçmiş olsun umarım bebeğinizde ileri seviye yoktur
Çok teşekkür ederim inşallah etkilenimi fazla olmamıştır doktorlar net bir şey söylemiyor şu an için , Allah korusun inşaAllah yavrularımızı 💐

Merhaba son durumunuz nedir? Bu hafta bizim kontrolümüz var doktor sintigrafi için gün verecek. Böbreklerin etkilenme düzeyine bakacak. Her gün koruyucu dozda antibiyotik vermeye ve diken üzerinde yaşamaya devam… Allah şifa versin

X