Trend Ayakkabı Modelleri Püsküllü Bot Aşkınaaaa

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri

baeylriafm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2015
4
2
33
Kizlarrr ekte yer alan bot modelinden istiorum varsa bildiginiz gördüğünüz yardimci olmanizi istiorum denk geldiyseniz internetten satislarina veya istnbuldan magazalardan olabilir bilgi verirseniz ccoook sevinirim :KK200:

Eklentiler

• Screenshot_2015-09-15-20-13-29-1.png
    Screenshot_2015-09-15-20-13-29-1.png
    625,5 KB · Görüntüleme: 1.656
Kizlarrr ekte yer alan bot modelinden istiorum varsa bildiginiz gördüğünüz yardimci olmanizi istiorum denk geldiyseniz internetten satislarina veya istnbuldan magazalardan olabilir bilgi verirseniz ccoook sevinirim :KK200:
yok artık bayıldıııımmmmmmmm
buldun mu nerde satıldığınıı???

yok artık bayıldıııımmmmmmmm
buldun mu nerde satıldığınıı???

Canım su anda bi alisveris sitesinin bi markasinda satilmakta.sadece püskülleri bu kadar ince ince değil ben alıyorum su anda.bu arada instagramda da satis yapanlar var 99 ve 139 tl ye denk geldim ama markasi bile yok.istersen sitenin ismini verebilirim?

Canım su anda bi alisveris sitesinin bi markasinda satilmakta.sadece püskülleri bu kadar ince ince değil ben alıyorum su anda.bu arada instagramda da satis yapanlar var 99 ve 139 tl ye denk geldim ama markasi bile yok.istersen sitenin ismini verebilirim?

aynı bu tarz mı?
topukları falan?
burnu falan?
burnu çok yuvarlak sevmiyorum çok sivri de ayağımı acıtıyor.
bu tam ideal :)

yalnız ben bu bota aşık oldum. Görmedim daha önce ama bu modelden ama trendyol da bu modellerden var. Bilginize.

Merhaba instagramdan benimpapucum sayfasında buna benzer bir model görmüştüm bakmanızı öneririm.

X