Prolaktin

leyla081

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2024
4
0
Kızlar merhaba. Prolaktin ile ilgili bir şey soracağım. Malum bu süt hormonu. Yüksek olursa hamile kalma şansı oldukça az. Bi' ara yüksekti, sonra düştü. Ama yakın zamanda ölçtürmedim. Sorum şu: Mem*lerimden çok haz alıyorum. Eşim de çok seviyor, okşuyor, yalıyor, öpüyor. Bunun hormon yüksekliğine nedeni olur mu acaba?

Kızlar merhaba. Prolaktin ile ilgili bir şey soracağım. Malum bu süt hormonu. Yüksek olursa hamile kalma şansı oldukça az. Bi' ara yüksekti, sonra düştü. Ama yakın zamanda ölçtürmedim. Sorum şu: Mem*lerimden çok haz alıyorum. Eşim de çok seviyor, okşuyor, yalıyor, öpüyor. Bunun hormon yüksekliğine nedeni olur mu acaba?
Kız bu kadar detaya gerek yoktu ya.🙊
Hayır olmaz.

Öyle şey olmaz.

Kız bu kadar detaya gerek yoktu ya.🙊
Hayır olmaz.
Yok yükseltiyo.
Kızlar merhaba. Prolaktin ile ilgili bir şey soracağım. Malum bu süt hormonu. Yüksek olursa hamile kalma şansı oldukça az. Bi' ara yüksekti, sonra düştü. Ama yakın zamanda ölçtürmedim. Sorum şu: Mem*lerimden çok haz alıyorum. Eşim de çok seviyor, okşuyor, yalıyor, öpüyor. Bunun hormon yüksekli yükseliyo bende senin gibiyim. Haz alıyorum benim prolaktin 41di dr. Sütyen bile takma sinirler meme ucunda olduğu için prolaktin hormonunu tetikliyo de
Yok hayır yükseliyo canım bende senin gibiyim. Haz alıyorum benim prolaktin 41di dr. Sütyen bile takma sinirler meme ucunda olduğu için prolaktin hormonunu tetikliyo demişti.

Ilk kez duyuyorum.Öyle olsa doktorlar söylemezmi garip.🤔
Doktor bana söyledi zaten sütyen bile takma diye meme ucu prolaktin hormonunu tetikliyo ama tabi sadece gogus ucu degil stres düzensiz beslenme düzensiz uyku bunlar hepsi prolaktini yükseltcek faktörler

yükseltiyor, hatta kanda prolaktin bakılacağı zaman önceki gün ilişki olmasın diyorlar. benim de sınırda, adamcağızı mahrum bırakıyorum ama yapacak bir şey yok :KK70:

Kızlar benimde prolaktin 21 bende gebelik olmamasını prolatine bağlıyorum artık sizce bu prolaktin düşürecek bir bitkisel tedavi yok mu. Benim uyku duzeni imkansız çünkü

X