Prof.dr.cem çelikmi yoksa Mehmet resit asoglumu

Bahceci de ebru hanima tedavi olmuştum cok memnun kaldim tavsiye ederim sormak istediginiz varsa da seve seve cevaplarim
Soyismi nedir ben aslında biraz kadın doktorlara guvenemyrm nedeni nedir diye sorarsanız da bu alanda pek başarılı olduklarını düşünmüyorum bide biraz sert davranıyorlar

Meehaba arkadaşlar kucağımda kızımla yazmak istedim .Allah isteyen herkese sağlıkla bir bebiş nasip etsib inşallah
Ben ilk denemede Cem çelik sayesinde pozitif gördüm çok şükür, kızım 3 aylık teyzeleri 🧿 cem hoca çok yoğun ama Allah razı olsun kendisinden 🙏🏻 çikolata kistim ve myonum vardı amelşyat oldum başka bir doktora sonra doğal yoldan gene kalamayınca ve yeniden kist ve myon tekrarlayınca Cem hocaya gittim kişiye özel tedavi uyguluyor. Süreç yıpratıcı ve masraflı olsa da sonucu hepsine değdi .Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🙏🏻
Maşallah Allah bağışlasın size alanında başarılı gibi gözüküyor herhalde tek sıkıntı çok yoğun olması peki istediğiniz zaman doktora ulasabilyrmydnz soru sormak için bir sıkıntı durumunda

Soyismi nedir ben aslında biraz kadın doktorlara guvenemyrm nedeni nedir diye sorarsanız da bu alanda pek başarılı olduklarını düşünmüyorum bide biraz sert davranıyorlar
Ebru oztürk bahceci altunizade subesinde. Valla kendi doktorum diye söylemiyorum hiç sert degil aksine cok tatli dilli ilgili

Maşallah Allah bağışlasın size alanında başarılı gibi gözüküyor herhalde tek sıkıntı çok yoğun olması peki istediğiniz zaman doktora ulasabilyrmydnz soru sormak için bir sıkıntı durumunda
Watsap üzerinden yazıyordum asistanı hemen dönüyordu ya da doktora danışıp arıyordu beni hiç aklımda soeu işareti kalmıyordu

Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim i yani para odaklı olmasın en azından pozitif olmasi için her yolu deneyen bir doktor olması önemli yoksa gerisi nasip aklı karışıyor ister istemez insanin hamilemisin yoksa bebeğin varmı
hamileyim kuzum, 8 ay denemiş sonra tüp bebek tedavisi iptal olmuş biri olarak yazıyorum bunları. doğumum da yakın Allah'a şükürler olsun bugünümüze, hepsi Cem bey sayesinde.

Ebru hocanın ön görüşmesi varmı peki ücretsiz, birde yumurta toplamaya kadar olan sürede verdiği ilaçlar nasıl çok kilo aldırıyormu
Ongorusmesi vardi en son bildiğim kadarıyla. Kilo aldirma konusu ise belki bünyesel olabilir ben 1 kilo dahi almadim

Mehmet beyin ön görüşmesi yok 4250 muayenesi direk muayene ediyor biz geçen hafta gittik ilk görüşmeye aşırı moralim bozuldu tamam doktorun yoğun old.biliyordjm ama bu kadarda ilgisiz karşılanacağımızı tahmin etmezdim muayene 10sn filan sürmüştür doktor sürekli koşturuyor zaten o telaş beni oldukça gerdi beni muayene ediyor sınra koştur koştur transfere gitti filan ama bir kere girdik bu yola mecbur devam edicem tedaviye ama
Gerçekten noktası virgülüne o kadar doğru konusmussunki asistanla yapiyorsun herşeyi doktor bı tanecik cümleyi papağan gibi tekrarliyor hiç bir şekilde sakin bı şekilde konuşamıyorsun benim iletişimim çok iyi olduğu halde doktoru görünce gerildim bu arada transfer yaptı sonuç bekliyorum ama gerçekten sadece işlemlerde gördüm yüzünü diyebilirim ve hiç bisekilde psikolojik olarak etkisi yok yanınızda 1 dakika bile zor duruyor ve asistaniyla muhattap oluyorsun

Ve şunu da ekleyeyim bana o kadar yüksek dozlar verdiki picos olmama rağmen kustugumu soyledigim halde umursamadı yumurta toplamadan sonra karnım dokuz aylık hamile gibi şişti ve ben bı hafta nefes alamadım iki kere anestezi verip karnimdan sıvı aldılar hamile kalmak bile gözümde kalmadı bı hafta neler çektim .adet olunca karnım indi ..sebep olarak çok fazla yumurtan gelişti dedi ama gerçekten Mehmet reşit bey hormonu basıp sadece başarı odaklı hastayı düşünmeyen bı insan 6gun sonra sonucum belli olacak ama gerçekten zor olan bı süreci bana bin kat daha zorlaştırdı ve 200 bine yakında para çıktı toplamda yine de sağlık olsun diyorum inşallah bebeğim tutunur emeklerim boşa gitmez

Ve şunu da ekleyeyim bana o kadar yüksek dozlar verdiki picos olmama rağmen kustugumu soyledigim halde umursamadı yumurta toplamadan sonra karnım dokuz aylık hamile gibi şişti ve ben bı hafta nefes alamadım iki kere anestezi verip karnimdan sıvı aldılar hamile kalmak bile gözümde kalmadı bı hafta neler çektim .adet olunca karnım indi ..sebep olarak çok fazla yumurtan gelişti dedi ama gerçekten Mehmet reşit bey hormonu basıp sadece başarı odaklı hastayı düşünmeyen bı insan 6gun sonra sonucum belli olacak ama gerçekten zor olan bı süreci bana bin kat daha zorlaştırdı ve 200 bine yakında para çıktı toplamda yine de sağlık olsun diyorum inşallah bebeğim tutunur emeklerim boşa gitmez
Kayılıyorum size çok ilgisiz biri ınstagrama aldanıb gitdim bend eilk kımysal sankı doktor yarıdımcıları sadece olarla konusyosun derdını onlara anlatuorsun

Adamın yoğunluğu sadece hastadan sigara icmesinden arkadaşlar ben sırada bekledim adam her hastadan sonra sigara için cikti.dinlenmesine bişe demiyorum ama 20 sn nedir ya insan soru sormaya bile çekiniyor ve bı de şuna rastladim bilerek dışarda oyalaniyor hasta çıkana kadar ben ilkbasta hiperaktif zannettim ama sıkılıyor konuşmak istemiyor

Gerçekten noktası virgülüne o kadar doğru konusmussunki asistanla yapiyorsun herşeyi doktor bı tanecik cümleyi papağan gibi tekrarliyor hiç bir şekilde sakin bı şekilde konuşamıyorsun benim iletişimim çok iyi olduğu halde doktoru görünce gerildim bu arada transfer yaptı sonuç bekliyorum ama gerçekten sadece işlemlerde gördüm yüzünü diyebilirim ve hiç bisekilde psikolojik olarak etkisi yok yanınızda 1 dakika bile zor duruyor ve asistaniyla muhattap oluyorsun
Evet asistanıda çok soğuk bişi soruyorum kısa cevap veriyor hemen dönüş yapmıyor ayy ne bilim canım ya sonucunu bana yazarmısın merak ettim inşallah olumşu olur sizde özel değilse sorun neydi bnim amh düşük

Evet asistanıda çok soğuk bişi soruyorum kısa cevap veriyor hemen dönüş yapmıyor ayy ne bilim canım ya sonucunu bana yazarmısın merak ettim inşallah olumşu olur sizde özel değilse sorun neydi bnim amh düşük
Bende polikistik over var yumurta çok ama büyümüyor.hastane laboratuvar i iyi hemşireler de iyi ilgileniyor orda bı kadın doktor var herkez ondanda memnun benim problemim doktorla oldu yani ben iki kez daha yaptirdigim için tüp bebeğin aşamalarını falan biliyordum ama ilk kez yaptıran tecrübesi olmayan biri için bu doktorla ilerlemek zor olur.tavsiyem o hastanede yaptıracaksanız bile o doktora yaptirmayin

X