Prodoctor gebelik testi güvenilir mi?

En fazla denerim😊

Evet yumurtlama kanamasında varmış onu da yeni duydum hiç yasamadigim için, tabi hiç olmayacağı manasına gelmez 😊 adet olursam cidden sasircam hadi bel ağrısı vs normalde sık tuvalete çıkma neden, resmen vücut oyun oynuyor bizimle 😅😅 ben pek belirsizlik sevmem ve yapım gereği biraz sabirsizim çok belli oluyor di mi 😅😂😂😂
İstediginiz kadar deneyin tabi ki, ben guvenilir mi diye sordugunuz icin yazdim

Canım ben 6 aydır bu markanın testini alıyorum trendyol'dan daha hiç pozitif görmedim hatta yalancı pozitif bile görmedim yani hiç hamile kalmadım o yüzden bana göre doğru

Merhaba bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım son bir haftadır da ciddi bel bacak ağrısı yaşıyorum korunmuyoruz o nedenle gebelikten şüpheleniyorum ama testi yaptım sabah negatif çıktı. Yanıltma payı nedir sizce hanımlar? 3 Şubat'ta düşük yapmıştım testin kullanma kılavuzunda son 6 ay içinde düşük yapmışsanız test hatalı olabilir diyor. Hatalı olabilir mi acaba

Uygulamadan takip ediyorum 2 gün gecikmiş hatta. 28 günde bir adet oluyorum en son 5 Nisan'da olmuştum. Test doğru göstermiyor olabilir mi bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim🌸

Ben tüp bebek transferı oldum, dün eczaneden bu marka aldım ama tüm hamilelik belirtilerim var kesim pozitif görürüm dedim. sabah testi bir yaptım koca bir negatif agla agla helak oldum.

trendyoldan yorumlarına baktım herkes aynı dertten muzdarip. yalancı pozitif cıkaran da olmus, pozitifi negatif cıkarıp bebegını kaybedenlerde olmus

biraz umudum geri gelmeye başladı cumartesi kan vericem ama ben nedense doğru oldugunu düşünmüyorum doğru cıkankar da da şansa cıktıgını dusunuyorum

X