Porselen Diş Hikayem

sevsoylu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2015
21
19
39
konuma hoş geldiniz kızlar..
çok uzun zamandır dişlerimi yaptırmak istiyordum ama iyi bir yer bulamadığım, fiyatları düşündürdüğü, biraz da korktuğum için hep erteliyordum ama sonunda yaptırdım. Dentalis'te Serkan Şahiner hocam gerçekleştirdi işlemi üst çeneme 10 porselen yerleştirildi. Tam olarak hayalimdeki görünüm buydu. Son bir haftadır havalarda yürüyorum sanki ilginç şekilde gençleştiğimi hissediyorum ve doya doya gülümsemek insana nasıl da iyi hissettiriyor.. Herkese motivasyon olmasın açısından mutluluğumu paylaşmak istedim. Sizce nasıl olmuş?

Eklentiler

• PHOTO-2019-01-15-14-05-26-1.jpg
    PHOTO-2019-01-15-14-05-26-1.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 509
  • PHOTO-2019-01-15-14-05-26.jpg
    PHOTO-2019-01-15-14-05-26.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 521
Hangi ilde yaptırdınız, 1 tane ücreti ne kadar, güle güle kullanın

tek kelimeyle mükemmel.. bol bol gülün tadını çıkarın, maşallah :KK24:
Bende daha önce bleaching yaptırmıştım Dentalis istanbul'da
fotoğraflarımı arayıp tarayıp bulup ekleyeceğim :)) :KK15:

Hangi ilde yaptırdınız, 1 tane ücreti ne kadar, güle güle kullanın
Neslihan Hanım teşekkür ediyorum sağolun, olumlu yorum geldikçe mutluluğum artıyor
Tek tek tane olarak fiyat şuan hesaplayamıyorum 10 tane yaptırdığım ve başka işlemlerde yaptırdığım için sonrasında ama siz arayın mutlaka bilgi verirler ve yardımcı da olurlar diye düşünüyorum çok farklı ve empatik bir diş kliniği gerçekten. Özel diş kliniklerindeki o moral bozucu ve maliyet odaklı yaklaşımı burada hiç hissetmedim, bu nedenle burada kendimi paylaştım

tek kelimeyle mükemmel.. bol bol gülün tadını çıkarın, maşallah :KK24:
Bende daha önce bleaching yaptırmıştım Dentalis istanbul'da
fotoğraflarımı arayıp tarayıp bulup ekleyeceğim :)) :KK15:
öyle mi ne kadar güzel :)
çok çok teşekkür ediyorum güzel yorumlarınız için tijen hanım, fotoğrafınızı merak ettim şimdi dilerseniz sizde benim gibi yüzünüzün yarısını paylaşın size :)

Çok estetik duruyor .Bol kahkahalı gülücükleriniz olsun :) Ben de yakında 2 adet implanta başlayacağım
çok teşekkür ediyorum, hepimiz gülelim, kadınlara en çok gülmek yakışır :)
hayırlı olsun sizinde şimdiden, eğer karar vermediyseniz benim gittiğim kliniğe de bir bakın, aklınızda fikir olarak bulunsun :)

Reklaaamlaaar diyesim geldi🤪
reklamsa da kendi dişlerimin kendi doktorumun reklamı hanımefendi, burada bunu yazmamın sakıncası nedir? Tabiki başımdan geçen iyi şeyleri de paylaşıcam, mahsuru mu var?
Kimler burada ne saçma, diploması bile olmayan insanlar paylaştılar, bende memnun kaldım ve paylaştım, rahatsız olduysanız okumazsınız.

tat alma duyunuzu etkiledi mi peki.böyle uygulamalarda yiyeceklerin tadı alınmaz gibi geliyor.

bende 4 yıl önce Ankara Dentalis’te Koray hocaya yaptırmıştım üst dişlerimi 6 tane porselen lamina , çok memnunum

reklamsa da kendi dişlerimin kendi doktorumun reklamı hanımefendi, burada bunu yazmamın sakıncası nedir? Tabiki başımdan geçen iyi şeyleri de paylaşıcam, mahsuru mu var?
Kimler burada ne saçma, diploması bile olmayan insanlar paylaştılar, bende memnun kaldım ve paylaştım, rahatsız olduysanız okumazsınız.

Niye okumayım yorum yapalım diye konu açılıyor. Bence reklam. Bu da benim fikrim.

çok uzun zamandır dişlerimi yaptırmak istiyordum ama iyi bir yer bulamadığım, fiyatları düşündürdüğü, biraz da korktuğum için hep erteliyordum ama sonunda yaptırdım. Dentalis'te Serkan Şahiner hocam gerçekleştirdi işlemi üst çeneme 10 porselen yerleştirildi. Tam olarak hayalimdeki görünüm buydu. Son bir haftadır havalarda yürüyorum sanki ilginç şekilde gençleştiğimi hissediyorum ve doya doya gülümsemek insana nasıl da iyi hissettiriyor.. Herkese motivasyon olmasın açısından mutluluğumu paylaşmak istedim. Sizce nasıl olmuş?
Fiyat bilgisi verirseniz ben de korktugum rakamı duymazsam yaptıracagım

canım çok güzel duruyor. Bende kırılan 2 dişim için yaptırmayı planlıyorum. Ne kadar tuttu senin operasyon?

çok güzelll dilerim benim de böyle olur ben de istiyorum yaptırmayı ama cesaret edeemiyorum

X