Polikistik over - Femara 🌼

Petunyal1

Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2022
19
14
27
Kızlar selam
Aranızda polikistik over tanısı alıp doktor kontrolüyle femera başlayıp olumlu sonuç alan varsa yazabilir mi 🫶

ben klomen ile başladım bu ay dördüncü ayım yarın adet günüm, inşallah olmam, her ay umutla bekliyorum adet oluncada çok zor geliyor

Bende önce adet söktürücü bitirip öyle başlayacağım sonra ilişki sonra tekrar bir hap ile destekleyecekmisim zaten gebelik olursa tutunmasını olmaz ise tekrar adet görmemi sağlayacakmiş inşallah tutar inşallah işe yarar birde ocean inostrol içiyorum hem doktor tavsiyesi hem kendim araştırmıştim siz kullanıyor musunuz takviye
Dönüşlerininzi bekliyorum hayırlı güzel bir şekilde 🫶

ben gecen ay kullandım femara. pcosum. yani olumlu sonuc söyle oldu yumurtalarım büyüdü 😂 2si olgun boyutta 5 yumurtam oluştu. sağda 2, solda 3 tane. hatta doktorum çok güzel yanıt verdi yumurtalıkların dedi. reglin 11.günü son kez içtim ilacı, 15.gün de kontrole gittim. çatlatma iğnesi verdi aynı gün. ama maalesef gebelik olmadı. haziran ayında tekrar başlicam bakalım hayırlısı hepimiz için 🥰

ben gecen ay kullandım femara. pcosum. yani olumlu sonuc söyle oldu yumurtalarım büyüdü 😂 2si olgun boyutta 5 yumurtam oluştu. sağda 2, solda 3 tane. hatta doktorum çok güzel yanıt verdi yumurtalıkların dedi. reglin 11.günü son kez içtim ilacı, 15.gün de kontrole gittim. çatlatma iğnesi verdi aynı gün. ama maalesef gebelik olmadı. haziran ayında tekrar başlicam bakalım hayırlısı hepimiz için 🥰
İnşallah Haziran ayında olur canım
Yinede olumlu bir gelişme büyümesi vs demek ki umut var
Kim bilir belki ikimizde bir sonraki ay kalırız 🥑🥑

X