Perinatolog önerisi İstanbul

bkrynr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2024
45
62
35
Geçen sene bu zamanlarda 15 haftalık hamileyken herşey normal ve sorunsuzdu nifty testimiz temiz çıkmıştı ama bir sabah hiç sebep yokken kesem patladi yani erken membran repturu oldu ve aynı gün suni sancı ile bebeğimi doğurmak zorunda kaldım yapılan testler sonucunda bir sebep bulunamadı kürtaj ,dinlenme süresi derken şuanda yine 10 haftalık hamileyim ve aynı şeylerin başına gelme ihtimalinden dolayı çok korkuyorum bu sebepten dolayı normal kadın doğum doktorumdan ayrı olarak birde perinatolog tarafından takibimin yapılması istiyorum sonuçta bazı şeyler gözden kacabiliyor. İstanbul Avrupa yakasında perinatolog tavsiye eder misiniz kizlar.

Geçen sene bu zamanlarda 15 haftalık hamileyken herşey normal ve sorunsuzdu nifty testimiz temiz çıkmıştı ama bir sabah hiç sebep yokken kesem patladi yani erken membran repturu oldu ve aynı gün suni sancı ile bebeğimi doğurmak zorunda kaldım yapılan testler sonucunda bir sebep bulunamadı kürtaj ,dinlenme süresi derken şuanda yine 10 haftalık hamileyim ve aynı şeylerin başına gelme ihtimalinden dolayı çok korkuyorum bu sebepten dolayı normal kadın doğum doktorumdan ayrı olarak birde perinatolog tarafından takibimin yapılması istiyorum sonuçta bazı şeyler gözden kacabiliyor. İstanbul Avrupa yakasında perinatolog tavsiye eder misiniz kizlar.
Yani avrupa yakası demişsin ama eğer imkanın varsa sancaktepe ilhami varank hastanesinde çiğdem kunt işgüder inanılmaz bir perinatolog 40 dk daha az bakmıyor kesinlikle hiç bıkmadan sıkılmadan bebeğin herşyeine bakıyor görüyor uyarıyor eğer göremediği bişey olursa 15 dk yürütüyor sonra yine çağırıyor ve bir kere gidince zaten takipli hastası oluyorsun duruma göre kendisi randevu planı oluşturup çağırıyor bana önerileri ve ilaçları sayesinde bebişim toparladı

Önceliklile inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi. Önerim ise Prof. Dr. Alkan Yıldırım , muayenehanesi Bahçelievler'de, Çapa'nın hocasıdır aynı zamanda.

X