Patlayan dikişler güncellemesi

RabiyaAkbulut

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
59
17
39
Slm kızlar.karın germe ve lipo sonrası açılan dikişlerimden bahsetmiştim size,dikişlerim hala açık ve ağrılarıma ilaçlar bile fayda etmiyo.Aile hekimi,genel cerrah,şehir hastanesinde plastik cerrah ve kendi doktorum görünmediğim doktor kalmadı. Hiçbiri çare olmuyo.Bugün hüngür hüngür ağladım doktorun karşısında ki bu acılara dayanabilen bi yapım olmuştur herzaman ama artık dayanamıyorum.bana bi akıl verin ☹️☹️

Yara yerini batikon ile temizlemelisin günde 5-6 kez ve açık kalmalı
Bende meme küçültme ameliyatı oldum. Alt kısımlarda dikişler açıldı sürekli kantaron yağı sürdüğüm için nemlendi o yüzden iyileşmedi
Kuru kalması önemliymiş
Geçmiş olsun

Yara yerini batikon ile temizlemelisin günde 5-6 kez ve açık kalmalı
Bende meme küçültme ameliyatı oldum. Alt kısımlarda dikişler açıldı sürekli kantaron yağı sürdüğüm için nemlendi o yüzden iyileşmedi
Kuru kalması önemliymiş
Geçmiş olsun
Benim de açıldı dikişlerim bana rif vermişti doktorum kapalı tut demişti ama ben yaraayı açık bıraktığımda iyileşti.

Slm kızlar.karın germe ve lipo sonrası açılan dikişlerimden bahsetmiştim size,dikişlerim hala açık ve ağrılarıma ilaçlar bile fayda etmiyo.Aile hekimi,genel cerrah,şehir hastanesinde plastik cerrah ve kendi doktorum görünmediğim doktor kalmadı. Hiçbiri çare olmuyo.Bugün hüngür hüngür ağladım doktorun karşısında ki bu acılara dayanabilen bi yapım olmuştur herzaman ama artık dayanamıyorum.bana bi akıl verin ☹️☹️
Çok çok geçmiş olsun. Doktorlar ne diyor bu duruma? Hadi dikiş açıldı acıya ağrıya nasıl çözüm yok dikiş açılmalarınız büyük mü?

Rif ile yapıyoduk pansumanı onu bıraktık artık borik asitli bi çözelti hazırlandı eczanede onunla yapıyoruz.yaranın içini oyarak yapıyoruz pansumanı fena bi acı sonrasında bikaç saatte geçmiyo.kantaron yağını ablamda söyledi ama arkadaşım yarayı yumuşatır doktora sormadan sürme dedi ki yara delik halinde zaten.sigara günde bikaç nefesten öte gitmedi.ağrıyı tarif etmek çok zor birde,dikiş yerinin üç parmak yukarısında yırtılma gibi nefesimi kesen bir ağrı var.

Eklentiler

• ed4e47aa-0407-4f54-b18f-1b39cea0a040.jpeg
    ed4e47aa-0407-4f54-b18f-1b39cea0a040.jpeg
    88,5 KB · Görüntüleme: 186
Neden böyle bişey oldu acaba kendinizi ilk zamanlar zorlayan işler felan yaptınız mı yada 5 kilo üzerinde ağırlık felan kalditdiniZmi sebebi neymis

Neden böyle bişey oldu acaba kendinizi ilk zamanlar zorlayan işler felan yaptınız mı yada 5 kilo üzerinde ağırlık felan kalditdiniZmi sebebi neymis
İlk doktor fazla germe yaptığı için sanırım.tatmin edici bişeyde söylemiyolar zaten hastaneden.sadece lavaboya kalktım ki ilk zamanlar.hala hiçbi iş yapmıyorum o kadar gözüm korktu

İlk doktor fazla germe yaptığı için sanırım.tatmin edici bişeyde söylemiyolar zaten hastaneden.sadece lavaboya kalktım ki ilk zamanlar.hala hiçbi iş yapmıyorum o kadar gözüm korktu
Çok üzüldüm gerçekten inşallah en kısa zamanda herşey normale döner sizin için çok yıpratıcı ,yorucu bir süreç olmuş siz dikkat etmeye devam edin 🤲

X