Parfümlerinizi nereden alırsınız?

Luxury Extrait De Parfum. instagram.... Ben biraz evvel bu konuda posta açtım.Bebekli olmama rağmen kullanmaya niyetlendiğim bir firma oldu. Tamamen doğal üretim. Cildim hassas olmasına rağmen hiç sıkıntı yaşamadım. En önemliside inanılmaz bir kalite hissiyatı oluştu bende.Bu konuda biraz bilgi sahibi olunca seçebiliyorum tabi. Ben daha önce üst orta ve alt noktalarını seçebildigim açık parfüm markası görmedim.İnanılmaz kalıcı ve yayılımı çok iyi. En önemlisi alkol kokmuyor, orijinal Ormonde Jayne Montobacco'yu bir koluma,luxuryextraitdeparfum bir koluma sıktım benzerlik ve kalitesine ağzım açık kaldı, hala şaşkınım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sephora ve sevilden alıyorum sephora yanında sample ürünler veriyor orjinal mi diye ikinci kez düşünmüyorum bu mağazalarda

Arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum. Bende parfüm almak istiyorum fakat her yerde orjinal parfüm olmayabiliyor. Acaba siz parfumlerinizi nereden temin ediyorsunuz? Veya şurdan aldım ama pişmanım diyebileceğiniz mağaza var mı ? Birde parfüm alınca hangi mağazalar sample numune hediye veriyor ? Bazı arkdaşlarım sephora veriyor dedi boyner den vermiyorlar dedi ama boynerin int sitesinde baya indirim oluyor arada. Birde ikinci el giyim sitelerinde bildiginiz parfüm sample leri satılıyor mağaza da verilmiyor çok saçma... yeni markaları denemeyi seviyorum. Sizin de önerilerinizi bekliyorum. Bu arada Bursa da yaşıyorum burdan aldığınız yer varsa önerilerinizi bekliyorum😄
Bursada yaşayan olarak siz nereden alıyorsunuz ben de yeni kokular keşfetmeyi seviyorum pahalı markaların uyguna alma yerlerini özellikle tavsiye verirseniz sevinirim şu ara yeni parfüm arayışındayım konu açmanız çok iyi olmuş

Açık parfümde tek beğendiğim marka D&P. Orjinal parfümler alıp başını gittiği için 2. El uygulamalardan güvendiğim satıcılardan alıyorum orjinal parfüm. En son bi kaç ay önce 100 mllik orjinal Bvlgari Jasmin Noir' i %60-70 dolu bir şekilde 80₺ aldım :KK36: ilk sahibi kokusu ağır geldiği için kullanamiyormus. Bende kullanmaya kıyamıyorum anca özel günlerde kullanıyorum. Gelip gidip kokluyorum anca bitmesin diye gözünün içine bakıyorum resmen çünkü bu kokuyu taklit edemiyorlar açık parfümde .

Avon Oriflame da beğendiğim bir iki kokuyu ara ara alırım hep parfüm sandigimda bulunurlar. Bide 1. Kalitr tester parfüm kulaniyorum yine güvendiğim satıcılardan alıyorum. Bunlarda kendi aralarında kalite olarak ayrılıyorlar çünkü :)
Nereden alıyorsunuz 2.el uygulama derken ben de aradığım parfümler var oldukça pahalı uygununu orijinalini nerede bulurum merak ediyorum açıkçası

Kizlar cogunlukla erkek parfumu aliyorum ben agir kokuyorlar cunku biraz mide bulandirici ama sigara kokusunu ortuyor ya zaradan aliyorum yada farmasiden

Nereden alıyorsunuz 2.el uygulama derken ben de aradığım parfümler var oldukça pahalı uygununu orijinalini nerede bulurum merak ediyorum açıkçası

Gardrops Modacruz vb. uygulamalardan. Ama dediğim gibi guvenilir bir satici bulmaniz lazim ve orjinal parfüm şişelerinden iyi anlamanız lazım. Malesef art niyetli insanlar çok.

Kizlar cogunlukla erkek parfumu aliyorum ben agir kokuyorlar cunku biraz mide bulandirici ama sigara kokusunu ortuyor ya zaradan aliyorum yada farmasiden

Unisex al bence. Erkek kokusu derken ne alıyorsun mesela. Merakımdan sordum

Cnm unisex 40 cesit hangisinden bahsediyor sun

Bi kadında blue de chanel ya da ne bilim invictus düşünemedim ondan sormuştum:) oriflame de flamboyant var çok seviyorum ama erkek parfümü diye kullanamıyorum surekli esime aliyorum bi onada bak istersen :)

Unisex de tom ford velvet orchid ve CK one cok begendiim kokular

Bi kadında blue de chanel ya da ne bilim invictus düşünemedim ondan sormuştum:) oriflame de flamboyant var çok seviyorum ama erkek parfümü diye kullanamıyorum surekli esime aliyorum bi onada bak istersen :)

Unisex de tom ford velvet orchid ve CK one cok begendiim kokular
ya canim bende oyle cok kullanmiorum sigara ictikten sonra akrabalardayken falan s oıkiyorum kokmayim diye sonra cene caliyorlar arada bide carsiya cikarken skiyorum onun disinda bayan kullaniyorum

X