Ovülasyon testi hakkında bilgisi olan var mı?

ekincan11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2024
8
2
28
Merhabalar lh FSH gibi sonuçlarım kan değerlerimde normal çıktı reglimden sonra bir ay boyunca ovülasyon testi yaptım çizgi bir iki gün koyulaşsada kontrol çizgisiyle eşit koyuluğa gelmedi bu durum da negatif görünüyor prospektüste. Bu yumurtlama olmuyor mu demek bilgisi olan var mı

Merhabalar lh FSH gibi sonuçlarım kan değerlerimde normal çıktı reglimden sonra bir ay boyunca ovülasyon testi yaptım çizgi bir iki gün koyulaşsada kontrol çizgisiyle eşit koyuluğa gelmedi bu durum da negatif görünüyor prospektüste. Bu yumurtlama olmuyor mu demek bilgisi olan var mı
öncelikle kullandığınız ovulasyon testinin markası ne?
2.olarak olabilir bazı testler 20 mm yumurta üzerinde pozitif gösteriyor. (o yüzden markayı sordum)

3.olarak da bende de aynı sorun oldu her marka testte 7 ay boyunca. meğer yumurtalarım tam büyümeden çatlıyormuş.

ama bende pcos var o yüzden öyle oluyordu. sizinki büyük ihtimalle testin hassasiyetindendir

Laboquick ve artımed kullandım ben de bir yıldır gebe kalamıyorum prolaktin yüksekliği çıktı onu kontrol altına aldık şu anda ovülasyon testiyle takip etmeye çalışıyorum

X