Osman Develioğlu

Bence doktorla da çok muhattap olmuyosunuz bahcecide tedavi oldum ve de emriyom 5 güne ulaşmadığı için dondurulmadi tedavi boşa gitti yani önemli olan işin ehli doktor aklımda Osman bey vardı ama sert dedikleri için gitmedim bahceciye gittim 130 bin TL gitti ilaçlarla birlikte elde var sıfır embriyo
Çok üzüldüm. Çıksın onlardan inşallah. Bunlar hep umut taciri olmuş. Biz parayı alalım da ne olursa olsun.
Bahçeci de bi de rahim dinlendirme diye 14.400 tl ücret var. Opu sonrası bekliyorsun ya regl olmayı ona ücret alıyor boşu boşuna.
Bursada mı yaşıyorsun ?

Çok üzüldüm. Çıksın onlardan inşallah. Bunlar hep umut taciri olmuş. Biz parayı alalım da ne olursa olsun.
Bahçeci de bi de rahim dinlendirme diye 14.400 tl ücret var. Opu sonrası bekliyorsun ya regl olmayı ona ücret alıyor boşu boşuna.
Bursada mı yaşıyorsun ?
Evet malesef bir çok test istendi ama testlerin sonucu beklenmeden tüp bebek tedavisine başladık .nasip yinede ama araştırılmadan tekrar aynı seyleri yaşadık 2.tup bebek denemem Bursa'da otyryrm

Evet malesef bir çok test istendi ama testlerin sonucu beklenmeden tüp bebek tedavisine başladık .nasip yinede ama araştırılmadan tekrar aynı seyleri yaşadık 2.tup bebek denemem Bursa'da otyryrm
Osman hocaya git bence
Adam çok donanımlı. Öyle parayla işi yok. Ekstra bi şey istemez. Ne gerekiyor ise onu talep eder. Kişiye göre tedavi sunar. Öyle herkese aynı işlem yap geç değil. Evet sert mizacı ama çok bilgili. Üstüne tanımam

Bence doktorla da çok muhattap olmuyosunuz bahcecide tedavi oldum ve de emriyom 5 güne ulaşmadığı için dondurulmadi tedavi boşa gitti yani önemli olan işin ehli doktor aklımda Osman bey vardı ama sert dedikleri için gitmedim bahceciye gittim 130 bin TL gitti ilaçlarla birlikte elde var sıfır embriyo
osman beyin sert olduğuna bakmayın gerçekten işinin ehli. benim daha önce başka doktorda 3. günde 3 embriyom dondurulmuştu ve osman bey zaten olmayacağını biliyorlarmış, 5. güne gitmeyeceğini anlayınca dondurmuşlardır dedi ve dhea hormonuma baktı düşük çıkınca böyle olmaz diyip önce dhea takviyesi verdi, bi önceki doktor ve gittiğim onca doktor bakmamıştı bile. osman bey kişiye göre tedavi uyguluyor. biosteron kullandırdı ve başladık, 5. güne 4 embriyom oldu. farka bakınHoppao yüzden yüze gülmesi ve ya gülmemesi inanın hiç önemli değil. ayrıca konuşması çok kibar aslında, sadece kendi gerekeni açıkladığı için gerekmeyeni sorduğunda çok tahammül edemiyor ama onun dediklerini yaptığınızda zaten hiç problemsiz geçiyor süreç

Sen ona mı gittin ne kadar tutuyo tedavi
Evet benim doktorumdu
Aşılama oldum ben bi kere 15 bin idi şubatta
Bende tüp bebek deneyeceğim ama Osman hocada değil. Sert olduğu İçin sıkıntı yaşıyorum. Yani karakter meselesi. Herkese göre değil.
1500 Euro demişti tüp bebek için
Önceki doktorun kimdi ?

Evet benim doktorumdu
Aşılama oldum ben bi kere 15 bin idi şubatta
Bende tüp bebek deneyeceğim ama Osman hocada değil. Sert olduğu İçin sıkıntı yaşıyorum. Yani karakter meselesi. Herkese göre değil.
1500 Euro demişti tüp bebek için
Önceki doktorun kimdi ?
Bahcecide Betül hoca

X