Ombreli,sarı , boyalı saçlar için temiz içerikli tuzsuz şampuan ?

GezentiiShiyani

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2021
6
6
Merhabaa kızlar !! bu sıralar içeriği temiz olan organic shopun hindistan cevizli sampuanını kullanmaya başladım , içerii gayet temiz fakat sodıum coco sulfat beni tereddute dusurdu. Boyanın akması gibi bi durum olabılır mıı? eger uygun fıyatlı guvendıgınız tuzsuz, sacı keçe gibi yapmayan şampuanlar varsa önerilerinizi bekliyorummm

Merhabaa kızlar !! bu sıralar içeriği temiz olan organic shopun hindistan cevizli sampuanını kullanmaya başladım , içerii gayet temiz fakat sodıum coco sulfat beni tereddute dusurdu. Boyanın akması gibi bi durum olabılır mıı? eger uygun fıyatlı guvendıgınız tuzsuz, sacı keçe gibi yapmayan şampuanlar varsa önerilerinizi bekliyorummm
Dp şampuan tuzsuz ve keçe gibi yapmıo.. ben de yeni kullanmaya basladım suan mennunum

Hayır, DP temiz içerikli değil, almayın. Tamamen temiz içerikli hiç gelmiyor aklıma, bebek şampuanlarında bile bir sürü şey var.
Otacı markasının hepsi değil, 2-3 ürünü oldukça temiz, içeriğine bakarak ayırt edebilirsiniz.
Otacı Lab serisine bakın özellikle.

tuzsuz parabensiz sülfat içermeyen şampuan arıyorsanız siberian welness öneriyorum. tek geçerim ürünlerini mutlaka deneyin . hem kullanıcı hem satıcı olarak çevreme tavsiye ediyorum .

Davines nounou olabilir.
Ama benim gözbebeğim kerastase. (Bunun icinde tuz falan olabilir pek takmıyorum sacıma iyi geliyor valla)

X