Oksapar rapor

aydodo

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2013
1.045
1.128
32
merhaba kan pıhtılaşmam var üniversite hastanesinde 6000lik oksapar ıcın rapor çıkarttım ama fiyat olarak hiçbir şey farketmedi geçen hafta 20 kuru oksaparı 910 tl ödedim normalde raporsuz da olsa o kadar öderdim nerede yanlış yaptım ?

Bildiğim kadarıyla reçete edilmediyse kutusu 600 liradan fazla, reçete ile birkaç kutu alınabiliyor. 20’kutu 900 TL Uygun almışsınız

Raporlu ve reçeteli alman arasındaki tek fark alım yapabildiğin kutu sayısı. Reçeteli olması ile aynı paraya geliyor yoksa. Reçete olmadığı haricen aldığın zaman çok pahalı. Tüp bebek tedavisi olurken o şekilde alıyorduk oradan biliyorum. Şimdi 9 aylık hamileyim 9 aydır kesintisiz oksapar 6000 kullanıyorum

Raporlu ve reçeteli alman arasındaki tek fark alım yapabildiğin kutu sayısı. Reçeteli olması ile aynı paraya geliyor yoksa. Reçete olmadığı haricen aldığın zaman çok pahalı. Tüp bebek tedavisi olurken o şekilde alıyorduk oradan biliyorum. Şimdi 9 aylık hamileyim 9 aydır kesintisiz oksapar 6000 kullanıyorum
Öyle mi bende indirimli alınıyor sanıryordum😅sağlık olsun sizin de mi tüp bebek sağlıkla gelsin insallah 🌸🧿oksaparı ne zaman kesecek doktorunuz doğumdan önce

Öyle mi bende indirimli alınıyor sanıryordum😅sağlık olsun sizin de mi tüp bebek sağlıkla gelsin insallah 🌸🧿oksaparı ne zaman kesecek doktorunuz doğumdan önce
Doğuma kadar kullanacağım doktorum bir sakınca yok dedi doğuma kadar kullanmakta :)

X