Öğretmenlerimiz dikkat :)

miniciki

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2011
627
317
Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.

Bu şekilde yazıma başlamak istedim. Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. Sizden ricam forum da doğu illerimiz de güney veya kuzey farketmez yaşayan çocuklarımıza öğretmenlik yapan arkadaşlar var ise kitap bağışı yapmak isterim. 100 adet dünya klasikleri arşivim var ayrıca tarihimizi anlatan kitaplarımda mecvuttur. Bunun yanı sıra kişisel gelişim kitaplarımda vardır.

Çocuklarımızı bilinçlendirmek, sevindirmek okumayı sevdirmek görevimiz.

forumda öğretmen arkadaşlarımız bana ulaşırsa veya başlığın altına yorum da yazabilirler bana okulun açık adresini ve kimin adına göndereceğim hakkında bilgi verip bende güvenli kargo firmasıyla kitaplarımı seve seve hevesli miniklere gönderirim

Teşekkürler.

ben de tebrik ederim sizi
öğretmenim fakat eminimki bu kitaplara daha çok ihtiyacı olan cocuklarımız olucaktır
bu nedenle talep etmicem
görev yaptıgım yerde maddi ve sosyal olanakları iyi öğrencilerim var
umarım kitaplar en kısa zamanda muhtaç çocuklarımıza ulaşır
sevgiler

Teşekkür ederim ne demek. Kitap güzel bir şey küçükken diyordum çok sıkıcı diye ama bir tane okuyunca sürekli okumak istedim. :)

Talep eden oldu Diyarbakır'a göndereceğim bayramın şu son gününü bitmesini bekliyorum aksilik olmasın kargo da diye.

Merhaba ben doğu da öğretmenim.Hem de şartları çok zor yerde görev yapıyorum. Sizi yurekten kutlarim düşünceniz için.Yalniz bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Belki de benim yaşadığım yer şartları zor olduğu için çok yardım geliyordur bilemiyorum ama buradaki çocuklara kitap,tablet,bisiklet ,mont kaban her türlü yardım sürekli geliyor.Insanlar şöyle düşünüyor doğunun en ücra yeri yardım gelmez diye ama inanın mont geliyor sınıftaki çocuklar beğenmiyor rengini isteniyor . Bunun gibi olaylar çok sık yaşıyorum.Dogu da bizim batı da bizim. Bence batıdaki köy okullarini araştırın derim çünkü gerçekten yardım buralara çok daha fazla geliyor.Benim okulumda tüm öğretmenler kadrolu.Batida ücretli yapmıştım öğretmenlerin çoğu ücretiydi .Çocuklar öğretmen ücretli olduğu için çok sık öğretmen değiştirip mağdur oluyordu .

Düşünceniz için de çok tebrik ederim keşke herkes sizin gibi olsa :)

Merhaba ben doğu da öğretmenim.Hem de şartları çok zor yerde görev yapıyorum. Sizi yurekten kutlarim düşünceniz için.Yalniz bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Belki de benim yaşadığım yer şartları zor olduğu için çok yardım geliyordur bilemiyorum ama buradaki çocuklara kitap,tablet,bisiklet ,mont kaban her türlü yardım sürekli geliyor.Insanlar şöyle düşünüyor doğunun en ücra yeri yardım gelmez diye ama inanın mont geliyor sınıftaki çocuklar beğenmiyor rengini isteniyor . Bunun gibi olaylar çok sık yaşıyorum.Dogu da bizim batı da bizim. Bence batıdaki köy okullarini araştırın derim çünkü gerçekten yardım buralara çok daha fazla geliyor.Benim okulumda tüm öğretmenler kadrolu.Batida ücretli yapmıştım öğretmenlerin çoğu ücretiydi .Çocuklar öğretmen ücretli olduğu için çok sık öğretmen değiştirip mağdur oluyordu .

Arkadaşım kitapçı zamanın da ondan almıştım bana da kıyak geçmişti :) kütüphanem de birikti. Bi haber izlemiştim.
Servis aracı geliyor kitaplar yere konuluyor çocuklar beğenip seçiyor bide mutlulardı. Doğu illerimizden birtanesiydi.
Bende de tarih kitapları çok yaklaşık 40 tanesini birde 9.sınıf soru bankasını başka başlıkta ki arkadaşıma gönderdim.
Kuzey doğu veya Güney doğu farketmez benim amacım kulaktan dolma şeylerle çocuklarımız bilinçlenmesin. Kitaplardan öğrensin. Yoksa ben eşya da gönderirdim. :) Batı da ki köy okulları bize yakınlığından dolayı devlet yardım yapıyor. Kütüphaneler açıyor. Ama doğu da kısıtlama olduğu için gereken özveri yapılmıyor.
Yani Ardahandan ,Kars dan Trabzondan ne bileyim Artvinden Kilis den Şırnak dan Konya dan öğretmenlerimiz varsa tabi ki ayrım yapmam. :)

Düşünceniz için de çok tebrik ederim keşke herkes sizin gibi olsa :)

Teşekkür ederim. :)

Canım ilgin için çok teşekkürler kitaplar geldi emin ol ki çocuklar çok sevinecek çünkü burda durum hiç iyi değil bir test kitabını 5 6 arkadaş paylaşıyorlar başka arkadaşları kullanabilsin diye üstünü çizmiyorlar cevaplarını başka bir kağıda yazıp çözüyorlar bizde elimizden geldiğince yardım etmeye ve yardım toplamaya çalışıyoruz hala çok eksiğimiz var okullar açılıyor vaktimiz kalmadı

X