Offf Kocama Neler Oluyor Ya:((

turkuaz_turkuaz9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
148
1
bitmezmi hiç dertlerimiz ya. şimdide kocama bişiler oluyo stres oldu bu işten. yumurtlama gününü kaçırdık kaçırıcaz bizimki triplerde. ne zor kadın olmak ya. şimdiden mi kıskandı çocuğu ne.valla benden de pes ozaman bıktım valla herkesin nazından. yok ki bizi düşünen..boşuna mı çabalıyorum ben ya

canım benım ya kıyamam bu zor günleri beraber atlatacaksınız belkı senı bu konuda sıkmak istemıyodur benımkıde pek heveslı degıl gıbı bebek konusuna gecen sordum hep benmı ugrasıcam dedım oda ben sana hatırlatmamak için pek bu konuyu acmıyorum dedi üzülme canım ya

beni deli ediyo ama ya hiç dost gibi değil bu günlerde bu konuda. halbuki çok hassas bi adamdır.bide hissediyorumki herşey yolunda bende. ama o bunu yapıyo işte ne diyim. çok mutsuzum çok. geçicek sanırım bu hali bekliycez artık. tşk ederim ilgine canım.öyle bi daral geldi yazmak istedim. anca burda anca paylaşabiliyorum sıkıntılarımı

gülüm kıyamam sana ben sıkma canını.geçecek elbet eşinin bu hali.zamana bırak bence üzme kendini.bi süreç geçiriyo,bi derdi var belki eşinin yoksa sana neden böle yapsın ki?canım benm sakın üzülme!
bu arada elbette burda yazacaksın başka kimimiz var ki burdan ve nurdaki dostlardan başka.şahsım adına her zamn dinlemek isterm seni.ama üzüntülerinden çok sevinçlerini duymak isterim.herşey gönlünce olsun canım...çok öpüyorum seni!

gülüm kıyamam sana ben sıkma canını.geçecek elbet eşinin bu hali.zamana bırak bence üzme kendini.bi süreç geçiriyo,bi derdi var belki eşinin yoksa sana neden böle yapsın ki?canım benm sakın üzülme!
bu arada elbette burda yazacaksın başka kimimiz var ki burdan ve nurdaki dostlardan başka.şahsım adına her zamn dinlemek isterm seni.ama üzüntülerinden çok sevinçlerini duymak isterim.herşey gönlünce olsun canım...çok öpüyorum seni!

canım ya çok tşk ederim. iyi geliyo bunları okumak. çaresiz kalınca insan bunları duymak toparlıyor. çok tşk ederim

Erkek psikolojisini anlamak zor Allah kolaylık verisin, benzer sıkıntıları bende yaşamıştım ama hamile kalınca işler değişti ilgi alaka arttı darısı başına

ya erkekleri anlamak kadar zor bişey yok birde bize çamur atarlar. ama stresi seninle veya bebekle ilgili değil bence sana söyleyemediği bir durum vardır senide üzmek istemiyordur. benim eşim öyle oluyorda... sen kafana takıp stres yapma bu günleride atlatacaksınız.

turkuazcım
canım bizde bu ay çok kararlıydık
gün aşırı çalışma yaptık
ta ki 15,16.günlere kadar
sonra bir küstük
3-4 gün hiç bir şey olmadı
ondan sonra da seyrekleşti.
bakalım ne olacak hakkımızda hayırlısı canım

valla arkadaşlar çok zor valla.bende yaşadım bu zor günleri.bebek olsun diye 14 gün boyunca seks aaayyy fenalık geliyordu.şartlanmışız yaaa.belli bi günden sonra isteksiz isteksiz yapıyorsun.erkek te stres oluyor.kendini kontrol edemiyoor.neyseki oldu bi oğlumuz şimdi 14 aylık oldu bile.çok zor gerçekten allah kolaylık versin.bu arada da erkekler fazla sıkıntıya strese gelemiyorlar hemen sıkılıveriyorlar bebek yapma işinden.ama ben hiç vazgeçmedim.tutuyordum kolundan gel bakiyiiim buraya sen, çabuk hadeee bukadar gün uğraştık pes etmek yok valla senin oyarım gzünü mözünü.

kızlar erkekler inanın pskolojik olarak cok etkileniyolar gün asırı ilişkiden neden derseniz ben kendimden biliyorum benim eşim cinsel yönden hiç sorun yasamıyan bi adamdı o kadar kesin konusurum nasıl bize dr gün asırı dedi adama bi, haller olodu yapamadı sinirlendi sıkıtıya girdi stres yaptı ama buda bana gecen aylarda ders oldu ve ben bu ay hiç gün asırı degil kendi halimize bıraktık ve ne stres ne sıkıntı hiç biri olmadı yani turkuaz arkadasım sana sunu dicem eşini sıkma yumurtlama günü su günü bu günü diye o nezaman tahat hissederse o zaman olsun yani bu allahtan unutma sen ne kadar da gün ayarlasan olucagı varsa bi defadan gene olur canım sıkma canını ve esini hayatın anında yasa yarına ve düne takılma öptüm seni canım

turkuaz hiç moralini bozma canım akışına bırakın ilişkinizi yaşayın siz,
bak benimki de öyleydi ayy valla varya kadın sanki kendi kapris yapardı bana ben yumurtlama günlerinde çaktırmadan yaklaşmaya çalışırdım kız benimki ,hiç havamda değilim,başım ağrıyor,yorgunum gibi bahaneler üretirdi,ayy sinir olurdum :1shok:benim ona yapacağım kaprisleri bana yapardı,ama ben söylemiştim bak hamile kalırsam sana yedirrim bu lafları derdim sonra ne oldu ben o ay hamile kaldım :teytey:ve onla işim bitti,:roflol:şimdi o benim peşimde koşuyor sırnaşıyor falan,sırnaşık şey şimdi de ben lafı sokuyorum ona canım isterse yanaşıyorum yoksa ayy belim ağrıyor falan deyip sıvışıyorum...:1hug:

bak benimki de öyleydi ayy valla varya kadın sanki kendi kapris yapardı bana ben yumurtlama günlerinde çaktırmadan yaklaşmaya çalışırdım kız benimki ,hiç havamda değilim,başım ağrıyor,yorgunum gibi bahaneler üretirdi,ayy sinir olurdum :1shok:benim ona yapacağım kaprisleri bana yapardı,ama ben söylemiştim bak hamile kalırsam sana yedirrim bu lafları derdim sonra ne oldu ben o ay hamile kaldım :teytey:ve onla işim bitti,:roflol:şimdi o benim peşimde koşuyor sırnaşıyor falan,sırnaşık şey şimdi de ben lafı sokuyorum ona canım isterse yanaşıyorum yoksa ayy belim ağrıyor falan deyip sıvışıyorum...:1hug:

off çok güldüm çok.bugün biraz kendine geldi kızlar kocişim.valla bana bugünden cumaya kadar iyi olsun efendi. sonra isterse keyfi kaçsın gene:))) valla bunlar bizden kaprisli. nazlarından geçilmiyo. kıskançlarmı ne:) hepinize tşk ederim ayrı ayrı. çok tatlısınız:))

turkuazcım
canım bizde bu ay çok kararlıydık
gün aşırı çalışma yaptık
ta ki 15,16.günlere kadar
sonra bir küstük
3-4 gün hiç bir şey olmadı
ondan sonra da seyrekleşti.
bakalım ne olacak hakkımızda hayırlısı canım

öyle canım hayırlısı. herkesi ayrı ayrı eğliyoruz işte napalım. sizinde yoluna girer umarım . hepimiz için hayırlısı olsun

kızlar eşler bizden daha stresli bu konuda bende yaşadım biliyorum .çatlatma iğnesini vurdurdum birlikte olmamız gerekiyodu adam uyudu kaldı.deli oldumm.onalrı sıkmamak gerek.bide allah tarafından bu olanlar buna inanın.3.iğnemizdede hiç tereddütsüzdü.anlayın kızlar onlarıda.neden herkesinki kemen oluyoda bizimki olmuyo diye üzülmüştü oda.sabır gerekiyor biraz sakın bırakmayın yılmak yok.benimde böle yıkılıdığım anlar oldu ama şimdi 8 ayımızı bitirdik doğuma 1 ay kaldı az sabır.HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK BUNA İNANAIN

OHH CANIMADA DEĞSİNN.ÖLE NAZLANMAK VARMIYMIŞ İİ YAPIYOSUN KIZ VALLA BRAVOO.AMA NE DİYİYM BİZİMKİDE BEBEĞE BİŞEY OLUR DİYE YAKLAŞMIYO ZAVALLIM 4 AY OLDU.CANIM YAA BENİM İÇİN DEDEĞİL OĞLI İÇİN.ARADA PES EDİYOR AMA SONRADANDA OĞLUŞUM Bİ DOĞSAYDI DİYOR.naniknanik:emir_bebek:

bitmezmi hiç dertlerimiz ya. şimdide kocama bişiler oluyo stres oldu bu işten. yumurtlama gününü kaçırdık kaçırıcaz bizimki triplerde. ne zor kadın olmak ya. şimdiden mi kıskandı çocuğu ne.valla benden de pes ozaman bıktım valla herkesin nazından. yok ki bizi düşünen..boşuna mı çabalıyorum ben ya

valla bende aynı dertten muzdaribim.... adam stres ben stres nası olcak bilmiyorum...geçen ay tam yumurtlama günlerimde bi stres olduk yetmedi bide küstük ... tabi o ay doğal olarak boş çıktı... bu ay devamlı adam kovaladım...bakalım bu ay bişiler yaptık ...stres mıtres bakalım bu ay olcak mı? ama mommy nin dediği ğibi bi hamiş oluyım ben ona sorcam...kendimi sapık gibi hissettim ya bu ay... adamda nazlanıyo yeni gelin gibi....ahhh rabbim ne olur bu ay hamiş oluyım.... noluuuur....senağlama

valla bende aynı dertten muzdaribim.... adam stres ben stres nası olcak bilmiyorum...geçen ay tam yumurtlama günlerimde bi stres olduk yetmedi bide küstük ... tabi o ay doğal olarak boş çıktı... bu ay devamlı adam kovaladım...bakalım bu ay bişiler yaptık ...stres mıtres bakalım bu ay olcak mı? ama mommy nin dediği ğibi bi hamiş oluyım ben ona sorcam...kendimi sapık gibi hissettim ya bu ay... adamda nazlanıyo yeni gelin gibi....ahhh rabbim ne olur bu ay hamiş oluyım.... noluuuur....senağlama

işte böyle sinir ediyolar adamı ya.bi naz bi niyaz .görücem onu ben bi hamile kalayım bi bebek gelsin ozaman görsün:))) intikamım acı olacak.anlayış kıtlığı var bu eşlerde.sanki ayın 30 günü yumurtluyoruz. keşke tam tersi durumlar olabilse onlar doğursa:)

X