nurovic diyet yolculuğu

nurovic nurovic
Canım agırlıgım var demiştin dambıl bak bunu yapabilirsin 2 3 kılo ile ideal oluyor ben 3 kılo ile yapıyorum bunu hem kısa hem etkılı tüm vücut çalışıyor + kardiyo yemede yanından yat misali 😂

Birde bunu yaptım şimdi bitti spor bu 2 video şahane oldu ama son video ileri seviye alıskın değilsen cok zorlar hareketler özellikle 3 tanesi fena 😂 ama kuş gibi hafifliyorsun benim saat kalori yanlıs gösterdiği halde 2 videoda toplam 390 kalori yakmısım sanırım normal saatlerde 450 yi rahat bulurdu geçerdi hatta çünkü arada 80 100 120 kalorilik farklar oluyor kalori belirtilen videolarla benım saatteki kalori arasında
Ama 450 bile olsa sabah karında 60 yakmıs olsam en kötü akşamki sporla da günlük 800 900 civarı sadece sporla kalori yakmıs oluyorum salona gitsem anca full koşu bandı bisiklet yapsam bukadar yakardı zaten ama onda kas gelişimi olmayacagı için olan kaslarda eriyecekti en güzeli ev ortamı benım ıcın 😅

Ben ilk kilo mu 8. Sınıfı bitirdikten sonra vermiştim 85 kilodan 55 e düşmüştüm daha sonra evlendim 15 yasında 🙈 16 da anne oldum ve doğumdan sonra emziremedim pek kızım 3 buçuk ay emdi sadece bende yemeye cok verdim sıfır hareket evde dışarı hıc çıkmadım sıkıntı sitres evlilik çocuk derken o yaşta o sorumluluk lar agır geldi sanırım ki 114 kiloya çıktım 1 buçuk sene içinde daha sonra kılo verdim tekrar 60 a düştüm 9 ay içinde sonra yıllarca korudum ta ki oğlumu isteyene kadar ona hamile kalmak ıcın sporu bıraktım 5 ay sonra gebe kaldım hamilelikte 30 kilo aldım 62 ile gebe kalıp 92 ile doğuma girdim ilk 10 kılo hızlı gitti daha sonra emzirme ile biraz daha gitti sonrasında sezeryanın 1. Ayı dolduktan sonra spora basladım azar azar arttırdım ve 1 sene içinde eskı kıloma geldim diyetsiz ve şu anki kilo verme sürecimde yine uzun zaman korudum fakat ailevi bisiler oldu abim kız kaçırdı bende kaldılar 1 aydan fazla hamileydi doğum yaptı erken onlarla ilgilen koştur ev çocuklar derken 1 sene sporsuz ve bol yemeli geçti fakat bu sefer 1 sene sıfır spor ve cok yememe rağmen sadece 9 kilo almıştım ve cok sukur bugün 65.150 gramı gördüm geçen sene yazın ki kilomla aynıyım 🥰 benımde baya dolu dolu bir kilo al ver hayatım var yani senin gibgibi
Buarada bende tek yumurtalık ta pco var oyuzden kilo problemi yasadım büyük ihtimal çocukken ama artık bir işlevi yok doktor öyle söyledi benı etkilemiyor muş artık
maşallah ne kadar küçük evlenmişsiniz. ben 22 yaşımda evlendim benimle dalga geçiyorlar iş yerimde çocuk gelin diye. :-) sizi duysalar ne derler kim bilir. :-)çok yüksek kilolarla baş etmişsiniz. benim hamilelik kilolarıydı tabi 1 yılda eridi gitti. önemli olan diğer kalıcı kiloları verebilmek.
Canım bu sekılde kılo gıder ama ömrün boyunca tamamen az yiyerek beslenmek zorlayabilir bence kalori olarak daha yüksek ama saglıklı seçeneklerle beslen mesela paketli gıda pek yeme yemeklere az yağ koy şekeri meyveden biraz baldan al protein bol al karbonhidratı cok abartma sporuna yaşam tarzına göre ayarla gibi gibi kilo verme süreci hep düşük kalorili beslenirsen koruma dönemi zorlanırsın biraz fazla yediğinde kılo olarak döner bu daha yorucu olur yavas ama emin kalıcı gitsin derim ben
yok zaten şuan detoksu bozmamak için o şkilde yedim. normalde bende herşeyden ye ama az ye taraftarıyım. birde saatlere dikkat edip çok geçe bırakmadıkmı gidiyor zaten. ama şuan inan kilom azaldığı için o kadar yavaş gidiyorki 200 gr verince sevinir oldum. bide çok uzayınca sıkılıyorum. 25 nisandan beri çok dikkat ediyorum ama daha 3 kilom var verilecek. o yüzden böyle detoks yapıyorum artık bitsin gitsin korumaya geçeyim diye
Benim kaç oldu bilmiyorum geçen yıl 55 e düştüm sonra bitti bir ay önce yine 63 ler görünce bir stop yaptım 55 kende bir iki kilom fazla gibiydi ya çok zayıf olmak istemiyorum zaten ama 6 sayısından da uzak olmak istiyorum. Buraya yeni katılıyorum ama 8 gündür 12 de yemeğe başlayıp 7 de bitiriyorum her akşam 40 dk Leslie yapıyorum.
ayy sanki kendimi dinliyorum gibi hissettim. bende 6 lı rakamlara artık çok uzak olmak istiyorum. bence çok iyi gidiyorsunuz. saatlerimiz çok yakın bence mutlaka eksileri yakın zamanda görürsünüz.

nurovic nurovic
Canım agırlıgım var demiştin dambıl bak bunu yapabilirsin 2 3 kılo ile ideal oluyor ben 3 kılo ile yapıyorum bunu hem kısa hem etkılı tüm vücut çalışıyor + kardiyo yemede yanından yat misali 😂

Birde bunu yaptım şimdi bitti spor bu 2 video şahane oldu ama son video ileri seviye alıskın değilsen cok zorlar hareketler özellikle 3 tanesi fena 😂 ama kuş gibi hafifliyorsun benim saat kalori yanlıs gösterdiği halde 2 videoda toplam 390 kalori yakmısım sanırım normal saatlerde 450 yi rahat bulurdu geçerdi hatta çünkü arada 80 100 120 kalorilik farklar oluyor kalori belirtilen videolarla benım saatteki kalori arasında
Ama 450 bile olsa sabah karında 60 yakmıs olsam en kötü akşamki sporla da günlük 800 900 civarı sadece sporla kalori yakmıs oluyorum salona gitsem anca full koşu bandı bisiklet yapsam bukadar yakardı zaten ama onda kas gelişimi olmayacagı için olan kaslarda eriyecekti en güzeli ev ortamı benım ıcın 😅

bu kadını takip ediyorum ınstadan güzel egzersiz programları var. aslında spor yapmamak artık gerçekten bahane. çünkü youtube da öyle güzel videolar varki. birde ergin kırbaç var 15 dk yağ yakıcı egzersizler bende ona başlamayı düşünüyorum. 15 dk benim için çok iyi bir süre çalıştığım akşamları eve gidince yapabilirim.

bu kadını takip ediyorum ınstadan güzel egzersiz programları var. aslında spor yapmamak artık gerçekten bahane. çünkü youtube da öyle güzel videolar varki. birde ergin kırbaç var 15 dk yağ yakıcı egzersizler bende ona başlamayı düşünüyorum. 15 dk benim için çok iyi bir süre çalıştığım akşamları eve gidince yapabilirim.
Evet bende bu kadının 37 dklık bir videosu var onu yapıyorum akşamda işten eve yarım saat 40 dk yürüyerek gidiyorum daha yeni 1 hafta önce aldığım kiloyu verebildim ama sürdürdüğümde göreceğime inanıyorum.diğer ağır sporları yapmak istemiyorum onlarda kilo veremiyorum kas olarak bana dönsene tartıda da etkisini görmek istiyorum ağır olanları yaptığımda kilo olarak dönüyor bu tempolu yürüyüş gibi bence bir kaç hareketi de göbeğe ve yanlara yönelik güzel

Evet bende bu kadının 37 dklık bir videosu var onu yapıyorum akşamda işten eve yarım saat 40 dk yürüyerek gidiyorum daha yeni 1 hafta önce aldığım kiloyu verebildim ama sürdürdüğümde göreceğime inanıyorum.diğer ağır sporları yapmak istemiyorum onlarda kilo veremiyorum kas olarak bana dönsene tartıda da etkisini görmek istiyorum ağır olanları yaptığımda kilo olarak dönüyor bu tempolu yürüyüş gibi bence bir kaç hareketi de göbeğe ve yanlara yönelik güzel
yürüyüş kesinlikle çok etkili. bende öğle aralarımda 1 saat yürüyüş yapıyorum tempolu. bugün yine yaptım çok şükür.

Bana da en güzeli ev ortamı sporları ya.
Tamam yapacağım kaydettim.
Çok tşk ederim 🌸
Nedemek canım 💐🥰
maşallah ne kadar küçük evlenmişsiniz. ben 22 yaşımda evlendim benimle dalga geçiyorlar iş yerimde çocuk gelin diye. :-) sizi duysalar ne derler kim bilir. :-)çok yüksek kilolarla baş etmişsiniz. benim hamilelik kilolarıydı tabi 1 yılda eridi gitti. önemli olan diğer kalıcı kiloları verebilmek.

yok zaten şuan detoksu bozmamak için o şkilde yedim. normalde bende herşeyden ye ama az ye taraftarıyım. birde saatlere dikkat edip çok geçe bırakmadıkmı gidiyor zaten. ama şuan inan kilom azaldığı için o kadar yavaş gidiyorki 200 gr verince sevinir oldum. bide çok uzayınca sıkılıyorum. 25 nisandan beri çok dikkat ediyorum ama daha 3 kilom var verilecek. o yüzden böyle detoks yapıyorum artık bitsin gitsin korumaya geçeyim diye

ayy sanki kendimi dinliyorum gibi hissettim. bende 6 lı rakamlara artık çok uzak olmak istiyorum. bence çok iyi gidiyorsunuz. saatlerimiz çok yakın bence mutlaka eksileri yakın zamanda görürsünüz.
Ya öyle oldu kadermi diyim kısmetmi ailemle alakası da yok kendım istedim ama olsun evlilik güzel 🥰
Haha 22 de erken ama şuan benım çevremde hep geç evleniyor kız kuzenım 33 yasında Ağustos'ta nıkahı var mesela oyuzden 25 öncesi için artık cok erken bakıyorlar bencede katılıyorum 25 öncesi erken 🤭
Hamilelik kiloları evet çabuk gidiyor cok bırsey yapmadanda ama normal zamanda dediğin gibi alınanlar zor gidiyor çünkü kalıcı kılolara dönüşüyor uzun sürede öyle yaşayınca daha zor ama irade önemli hiç birşeye gerek yok kendımize ınandıgımız zaman herşeyi başarabiliriz💪🥰
Sen vücudunu tanıyorsun kendıne göre ayarlarsın ozaman umarım cok sürmeden hedefıne ulaşırsın son kılolar zor evet ama bız de ınatcıyız günün sonunda kazanan bız olacağız 💪🏆🥰

İnstagram kullanmıyorum ama youtubede bolca video var ne tarz ararsan benım ıcın adeta bedava spor salonu gibi 😂 aynen öyle yapmaktan isteyene imkan cok
İş sonrası gayet yeterli bir süre yaparsan şahane olur 🥰

13:00 250 ml meyveli kefir 192 kalori

18:20 smoothie mutlu yulaflı fazla hesap 400 kalori +1 avuç leblebi 50 kalori

total:700 kalori olarak geçiyorum

20:00 da 40 dk Leslie ile yürüyüş yapacağım ve günü kapatacagım

31. Gün

(detox programı 2.gün)

Toplam 21 hurma
500 gr yoğurt

Eklentiler

• IMG-20240514-WA0017.jpg
    IMG-20240514-WA0017.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 5
Bol proteinli bir gün oldu 😅
Ama yağ cok az tüketiyorum bunu fark ettim reglimi bozan şeylerden biri kesin bu dikkat etmeye çalışıcam

Sabah sporu:
12 dakika karın egzersizi

Öglen sporu:
36 dakika kardiyo
10 dakika ağırlıklı (3kilo) leslie

Akşam sporu:
34 dakika karın ağırlıklı kardiyo
11 dakika koşu

Eklentiler

• IMG_20240514_191511.jpg
    IMG_20240514_191511.jpg
    66,5 KB · Görüntüleme: 5
  • IMG_20240514_191452.jpg
    IMG_20240514_191452.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 4
  • IMG_20240514_191437.jpg
    IMG_20240514_191437.jpg
    69,2 KB · Görüntüleme: 5
Günaydın kizlar
2.detoks günüm de gayet basarili gecti
Toplamda 18 hurma
3 Küçük kase yogurt

2.5 lt su
Ogle aramda 1 saat tempolu yürüyüş

Veeee detoks sonucum
Başlangıç 58
Bitiş 56.5 :KK73: :halay: :rolleyes::nazar:

Gecen hafta carsamba 57.6 idim. Araya regl girdi 58 ile basladim. Ve hem regl bitti hemde detoks bu sabah itibari ile 56.5 geldim. Çok mutluyum uzun aylardir bu rakami gormeyi bekliyordum. Insallah haftaya 55 göreceğim.

Bugün normal yemeye dönüyorum. Aslinda bugun oglumun okulunda anneler günü etkinligi var. O olmasaydi bugunde detoksa devam ederdim.
Simdi saat 10 da oraya gidicem ve herkes pasta borek getirecek kahvalti yapacagiz. Ama gün gibi. Benim icin en hafif olanlari azar azar seçeceğim. Aksamada hafif yaparim yada yemem bugun tek öğün yaparim.

X