Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri nişan elbisesi için yardımmmmm

relug

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2012
195
28
Selam kızlar mart da sevdiceğimle nişan düşünüyoruz evde olucak aile arası yakın arkadaşlar..Sizce nasıl bi elbise olmalı çok kararsızım abiyemi yoksa sade bi elbisemi?? Bu konuda fikirlerinizi alabilirmiyim??? ekli resimdeki elbise abartımı olur sizce ???

Eklentiler

• $2013-Niþan-Elbiseleri5.jpg
    $2013-Niþan-Elbiseleri5.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 19.633
Son düzenleme:
hayırlı olsun. bence abartı olmaz ayrıca çok güzel bi elbise :KK16:

Elbise çok güzelmiş. Bence soft renklerde bu tarz bir abiye giymelisin, abartı olmaz. Hayırlı olsun şimdiden :)

eklediğiniz resimdeki gibi bir elbise giyin bence.
evde nişan için en uygun kıyafet seçimi bu olur.:KK34:

Resimdeki abiye hem çok güzel hemde evdeki nişan için uygun olur bence.

Selam kızlar mart da sevdiceğimle nişan düşünüyoruz evde olucak aile arası yakın arkadaşlar..Sizce nasıl bi elbise olmalı çok kararsızım abiyemi yoksa sade bi elbisemi?? Bu konuda fikirlerinizi alabilirmiyim??? ekli resimdeki elbise abartımı olur sizce ???
Öncelikle hayırlı olsun canım çok begendim tam ev nişanına uygun bir elbie bnmkine çok benziyor bnmde evde olmuşt bunun zümrüt yeşilini giymiştim ben :KK17:

Merhaba benim nişan elbisem bu fakat önü çok açık gibi (benim için değil de :)) nasıl kapatabilirim fikir verirseniz sevinirim..:18:

Eklentiler

• $2014-01-15 20.47.54.jpg
    $2014-01-15 20.47.54.jpg
    18,8 KB · Görüntüleme: 1.050
Selamlar nişan için elbise fikirleriniz paylaşır mısınız 1 haftam kaldı ama ortada daha birşey yok :KK43:

canım benim evde oldu dekolte giymedim sadece diz üstü kolsuz bi elbise ve çok şıktı sırf dantel ne abiye ne günlük ikisinin ortasıydı altına platform topukla gayet şıktı :KK49:

ben elbiseye bayıldım canım, çok güzel.. bende aile arasında nisan yapmıs ve buna benzer bır elbıse almıstım.. :) benımki de bebek pembesi ve biraz inci süslemeli idi :) seninki Pronavias 'ın modeli.. bence öylekabarık modeller olmamalı .. Allah tamamına erdirsin şimdiden :KK66:

2ci elbise kilolu göstermiş seni katlı oldugu için saten zaten kilolu gösterir

Gulercm nerden aldin acaba

Eklentiler

• Screenshot_2015-04-13-15-33-21.png
    Screenshot_2015-04-13-15-33-21.png
    331,2 KB · Görüntüleme: 123
merhaba arkadaşlar,

bakırköyde veya fatih de önereceğiniz abiye mağazası var mı? ben de salonda nişanımda giyeceğim?

Eğer güzel abiye bulamazsam diktirmeyi düşünüyorum, iyi terzi önerileriniz varsa onları da alabilirim :)

Kadıköy 'de Gelinlik Moda Evi var. Hanım çok yetenekli ve hızlı.
Özel bir gün için elbise diktirdim, çok memnun kaldım, herkese öneririm. Telefonu , yeri . Abiye dikimi için iyi bi adres arayan varsa gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
X